W najbliższych dniach będziemy świadkami rozgrywek w ramach najlepszych lig europejskich. Zakończyliśmy Mistrzostwa Świata w Katarze, ale nie oznacza to, że rozgrywki piłkarskie czeka przerwa. Wręcz przeciwnie – w ramach wspomnianych spotkań m.in. Manchester City zmierzy się z Leeds, a PSG zagra ze Strasbourgiem. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Fuksiarz oferuje freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji?

Kowal Kuponów – nawet 100 pln freebetu

Starcie Manchesteru United z Nottingham zapowiada się naprawdę ekscytująco. Obie drużyny ostatni raz mierzyły się jeszcze w ubiegłym wieku. W najbliższy czwartek Real Betis zagra z Atlethiciem Bilbao, a Atletico Madryt podejmie Elche. Bukmacher Fuksiarz przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Fuksiarz

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. W celu skorzystania z freebetu do 100 pln należy w dniach 26.12-29.12.2022 dokonać depozytu min. 50 pln i grać kupony za stawkę wynosząca przynajmniej 20 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 3.00. Za 2-3 wygrane kupony, gracz otrzyma 20 pln freebetu. W przypadku 4-5 wygranych kuponów freebet wyniesie 40 pln, 6-7 wygranych kuponów 60 pln, 8-9 wygranych kuponów 80 pln. Gdy gracz wygra 10 lub więcej kuponów, freebet wyniesie 100 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem min. 1.40 pojedynczego zdarzenia w ciągu 72h od przyznania.