W najbliższych dniach będziemy świadkami rozgrywek w powracających pucharach europejskich. W ramach wspomnianych spotkań m.in. Paris Saint-Germain zmierzy się z Bayernem Monachium, a londyńska Chelsea podejmie Borussię Dortmund.  Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Fuksiarz oferuje freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji?

Kowal Kuponów – nawet 100 pln freebetu

W najbliższy wtorek i środę czekają nas łącznie cztery starcia rozgrywane w ramach słynnej Ligi Mistrzów. Oprócz wspomnianych zestawień czeka nas jeszcze arcyciekawe starcie AC Milanu i innej drużyny z Londynu, Tottenhamu, a także mecz belgijskiego Club Brugge i Benfici. Bukmacher Fuksiarz przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Fuksiarz.

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. W celu skorzystania z freebetu do 100 pln należy w dniach 13.02- 16.02.2023 dokonać depozytu min. 50 pln i grać kupony za stawkę wynosząca przynajmniej 20 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 3.00. Za 2-3 wygrane kupony, gracz otrzyma 20 pln freebetu. W przypadku 4-5 wygranych kuponów freebet wyniesie 40 pln, 6-7 wygranych kuponów 60 pln, 8-9 wygranych kuponów 80 pln. Gdy gracz wygra 10 lub więcej kuponów, freebet wyniesie 100 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem min. 1.40 pojedynczego zdarzenia w ciągu 72h od przyznania.