W weekend znów piłkarskie emocje w najważniejszych europejskich ligach. A co zapewnia największe emocji w futbolowym meczu? Oczywiście bramki! Dlatego oczy wszystkich kibiców zwrócone są na najlepszych strzelców z europejskich boisk. W właśnie ten fakt wykorzystuje Betfan w swojej najnowszej promocji. O co chodzi?

Kosmiczny bonus

Wybór najlepszego napastnika świata nie jest oczywisty. Ilu kibiców, tyle będzie na ten temat opinii. Na pewno wśród najlepszych wielu wskaże Roberta Lewandowskiego. Polak strzelał gola w każdym z ostatnich 19 meczów, które rozegrał dla Bayernu Monachium. Niesamowita statystyka! W tym sezonie w 5 meczach zdobył już 7 bramek. Równie imponującą formą może pochwalić się obecnie Karim Benzema, który w 6 meczach ligowych Realu Madryt zdobył aż 8 goli i dołożył do tego 7 asyst. W klasyfikacji kanadyjskiej ma więc 15 punktów, czego na tym etapie sezonu nie dokonał jeszcze nikt w historii La Liga. W Anglii z dobrej strony pokazują się Romelu Lukaku i Cristiano Ronaldo. Napastnik Chelsea strzelił 3 gole w 4 meczach i trafia do siatki średnio co 120 minut. Portugalczyk wrócił do Manchesteru United i swoją drugą przygodę z tym klubem rozpoczął z przytupem. Podobnie jak Belg pokonał bramkarza rywali już 3-krotnie, ale zrobił to w zaledwie 2 meczach. Wśród najlepszych atakujących nie można nie wymienić Kyliana Mbappe. Jego sezon nie jest na razie aż tak imponujący, ale w 7 dotychczasowych meczach zdobył 4 bramki. Tych pięciu piłkarzy odgrywa kluczową rolę w promocji, z jaką do swoich klientów wychodzi na najbliższy weekend Betfan.

kosmiczny-bonus

Promocja Betfan trwa od 23.09 do 24.09 do godz. 20:30. Aby wziął udział w promocji należy oczywiście mieć konto u tego bukmachera. Poza tym trzeba postawić kupon, ze dokładną stawką 89 zł. Na kuponie mogą być dowolne zdarzenia z dowolnym kursem, ale łączny kurs kuponu musi wynosić minimalnie 3.50. Jedynym  ograniczeniem jest to, że wszystkie typowane zdarzenia muszą zostać rozliczone do 26 września do godziny 23:59. Gracz, spełniający wymogi promocji, otrzyma bonus w ciągu 48 godzin. Jego wysokość będzie uzależniona od liczby goli strzelonych przez wspomnianych wyżej gwiazdorów (Lewandowski, Lukaku, Ronaldo, Benzema i Mbappe). Jeśli wszyscy zgodnie zdobędą po bramce to bonus wyniesie 300 zł. W przypadku, gdy tylko jeden z nich nie strzeli to gracz otrzyma 89 zł bonusu. Gdy tylko 3 z wymienionych napastników strzeli bramkę to w ramach propomocji nagrodą będzie freebet o wartości 10 zł. Bonus ma ważność 7 dni i wymaga jednokrotnego obrotu, gdzie każdy zakład musi posiadać minimum 3 zdarzenia, a minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.8 lub wyższym. Freebet nie ma takich ograniczeń, natomiast można wykorzystać w ciągu 3 dni od przyznania, na dowolne zdarzenia z oferty Betfan. Jeśli nie masz jeszcze konta, a chcesz skorzystać z promocji warto je założyć i otrzymać także bonus powitalny od Betfan.

kosmiczny-bonuskosmiczny-bonuskosmiczny-bonus[blok_bonus]