W tle głównego turnieju w Ukrainie, obywać się będą eliminacje do 5 sezonu ligi ECS. Chcielibyśmy się skupić przede wszystkim na zmaganiach w Kijowie, jednak widząc kursy wystawione przez bukmacherów po prostu nie można przejść obok nich obojętnie. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie BO3, online. Zacznę w kolejności od najpewniejszych.

Refuse vs Tinderkluben ECS 21:00

Pierwsze spotkanie w którym widzę value odbędzie się o godzinie 21:00. Naprzeciw siebie staną mistrzowie Litwy Refuse, a mieszanka złożona z dość doświadczonych europejskich graczy Tinderkluben. Faworyzowanie tych pierwszych to spora pomyłka. Tinderkluben oficjalnie nie grają ze sobą zbyt długo, ale razem trenują od kilku tygodni. W swoim dotychczasowym dorobku mają 2 zwycięstwa w tym z druzyną o wiele mocniejszą od Refuse – Akademią Envyus. Litwini nie dość, że są słabszą drużyną, to jeszcze ich forma pozostawia sporo do życzenia. Kurs 1.90 na mixowy team to bardzo duże value. Osobiście wystawiłbym około 1.50 na ich zwycięstwo. Można również spróbować dokładnego wyniku na to spotkanie, Tinderkluben wygra 2:0 @ 3.45 (handicap -1,5) LVBET

TYP: Tinderkluben wygra @ 1.85 LVBET
______________________________________________________________

X6tence vs EPG liga ECS godzina 15:00

Drugi mecz z niepoprawnie wystawionymi kursami to pojedynek hiszpańsko-rosyjski. O godzinie 15:00 EPG zagra z x6tence. Hiszpanie grają z małą zmianą w składzie, bo kontuzjowany jest ich ważny gracz Musamban1, tak to pewnie kursy byłyby bardziej wyrównane. Ostatnie wyniki Rosjan nie są za dobre, jednak mierzyli się oni głównie z silniejszymi przeciwnikami. Typ opiera się bardziej na intuicji i tym, że Hiszpanie na pewno mają potencjał żeby coś ugrać w tym meczu. Ich główną bronią jest zgranie i jeśli tylko trafią na dobry dzień, to nie widzę przeszkód żeby przeszli do następnej rundy. Zgadzam się z tym, że to EPG jest faworytem, ale w życiu nie po takim kursie. STS wystawił nam fajny kurs na wygraną Hiszpanów 2:0 i polecam spróbować bo to spore value.

TYP:
X6tence wygra 2:0 @ 7.15
STS
X6tence wygra @ 4,00 forBET (typ dodany pod czasie, ponieważ STS usunął ten mecz z oferty)
_____________________________________________________________________

Astralis vs Liquid godzina 18:00

Ostatnie spotkanie pierwszego dnia Starseries w którym widzę możliwość zarobku odbędzie się o godzinie 18. Duńskie Astralis zmierzy się z Amerykańskim Liquid. Obie drużyny w porównaniu z ostatnim turniejem są po małych roszadach. Szeregi Liquid zasilił NAF, a do Astralis doszedł Magiks. Statystyki i ostatnie mecze pokazują, że na zmianie składu o wiele lepiej wyszli gracze z Ameryki. Oglądałem ostatnie mecze Astralis i widać po nich, że jeszcze do końca się nie zagrali. Liquid kilka dni temu świetny turniej, gdzie w finale pokonali obecnych „mistrzów świata”. Bukmacherzy nie faworyzują żadnej drużyny, jednak moim zdaniem Amerykanie wyjdą z tego meczu zwycięsko. Dla chętnych również do spróbowania dokładny wynik na to spotkanie, 2-0 po kursie 3.20 LVBET.

TYP: Liquid wygra @ 1.85 LVBET / Totolotek 1,90