Typiko bonus
3 stycznia 2021

BONUS TYPIKO

Kod promocyjny Typiko. Kolejnym legalnym bukmacherem, który lada chwila powinien zawitać na polski rynek, jest Typiko. Nie należy łączyć tej firmy z Tipico, czyli siecią zagranicznych bukmacherów. Co więc już wiadomo o Typiko?

I. Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów na zakłady online w listopadzie 2018 roku.

II. Prezesem zarządu jest Aleksandra Kuliniak, w przeszłości prezes firmy Bet Sport Poland.

III. Na liście Typiko znalazł się między innymi “wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi”, więc można domniemać, że firma poszerzy swoją działalność również o prowadzenie zakładów w punktach naziemnych.

Typiko bonus na legalnych zasadachtypiko bonus na start

Typiko to nowy legalny bukmacher na polskim rynku. Dzięki otrzymanej w listopadzie 2018 roku licencji Ministerstwa Finansów regulującej przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet Typiko bukmacher stał się godnym zaufania partnerem dla graczy oczekujących profesjonalnej obsługi związanej z inwestowaniem środków w zakłady bukmacherskie. Zgodnie z określonymi w licencji zasadami dotyczącymi legalnego prowadzenia działalności bukmacherskiej Typiko automatycznie odprowadza należne podatki do Skarbu Państwa, gracze nie muszą, więc się o to martwić.

Kod promocyjny Typiko zakłady bukmacherskie onlinekod promocyjny typiko

Możliwość obstawiania zakładów online to niewątpliwie olbrzymie ułatwienie dla klientów, którzy nie chcą ograniczać się tylko do wizyt w lokalach stacjonarnych. Obecnie jest to coraz bardziej powszechna metoda wybierana przez graczy niezależnie od wieku oraz płci. Dzięki ofercie Typiko zakłady bukmacherskie można obstawiać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, co znacznie poszerza możliwości i daje nieograniczoną swobodę podczas typowania. Korzystanie z nowoczesnych technologii oraz nowatorskie rozwiązania to znak rozpoznawczy profesjonalnych i legalnych polskich bukmacherów, do których zalicza się Typiko. Typiko zamienił się w BetX!

Specjalne oferty dla graczy – bonus od Typikokody typiko

Szeroka oraz stale aktualizowana baza zakładów bukmacherskich to wizytówka Typiko. Oprócz tego proponuje specjalne promocje powitalne dla nowych graczy. Dostępny w ofercie Typiko kod promocyjny na start wpisywany w formularz rejestracyjny zwiększa wartość promocyjnych bonusów. Dla nowych graczy Typiko bonus powitalny to gwarancja satysfakcji, a jednocześnie nagroda za okazane nam zaufanie. Ponieważ wkraczamy na polski rynek bukmacherski, zależy nam na zadowoleniu klientów bukmachera oraz stworzeniu jak najkorzystniejszej oferty dla stałych i początkujących graczy. Pragnie, aby proponowany przez Typiko kod promocyjny na start stał się prezentem powitalnym świadczącym o zaangażowaniu w organizację profesjonalnych zakładów bukmacherskich.

Zaufaj profesjonalistom przy realizacji kodówKod polecający typiko

Lubisz emocje związane z zakładami bukmacherskimi? Nie musisz wychodzić z domu, aby obstawić dowolny zakład u legalnego polskiego bukmachera online. Prezentowany w ofercie Typiko bonus od depozytu dla nowych graczy, a także bonus reload dla już zarejestrowanych osób to promocje, z którymi warto się zapoznać. Nie wiesz, gdzie zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi? Typiko bukmacher przyjmujący wzajemne zakłady na legalnych zasadach będzie doskonałym wyborem!

Zobacz też bonusy bez depozytu

Czy istnieje bonus bukmacherski od Typiko?Promocyjny kod Typiko

Zazwyczaj bukmacherzy potrzebują przynajmniej paru miesięcy, aby wystartować z platformą i ofertą dla graczy, ale wspomniany typer nigdy tego nie zrobił. Strona internetowa Typiko nie powstała, a zamiast niej właściciele spółki podjęli decyzję o zastąpieniu marki przez BetX, który prężnie działa do dzisiaj. Nie wiadomo, jaka była przyczyna tej decyzji, ale spekuluje się, że mogło chodzić o nazwę podobną do innego znanego bumachera zagranicznego, firmę Typico (znaną też jako Tipico).

Zarówno firma Typiko kiedyś, jak i BetX dzisiaj mają swe siedziby w Bielsku-Białej. Łączy je również ten sam NIP oraz Regon.

Typiko opinie

Ze względu na fakt, że bukmacher Typiko nie zdążył wystartować z serwisem i zakładami pod tą nazwą, nie ma opinii graczy na jego temat. Istnieją już natomiast komentarze o bukmacherze BetX, chociaż – ze względu na relatywnie krótki czas działania (start serwisu odbył się w 2020 roku) – nie ma ich wiele. Użytkownicy doceniają jednak szybko rozbudowującą się ofertę bukmachera, intuicyjną w obsłudze stronę internetową, a także atrakcyjne bonusy powitalne oraz dla stałych graczy. Do zalet serwisu należy również szybki proces rejestracji w zaledwie czterech krokach.

Typiko kod promocyjny i bonusyBonus kod Typiko

Ciekawe kody promocyjne to coś, co na pewno wyróżnia bukmachera BetX (dawniej: Typiko). Bonus powitalny BetX, dzięki któremu gracz może zyskać nawet 5000 zł, pokazuje, że liczy on na bardzo śmiałe wejście na polski rynek zakładów i przekonanie do siebie klientów. 100% premii we wspomnianej kwocie plasuje bukmachera w czołówce serwisów z najkorzystniejszymi ofertami na start. Aby zdobyć pełną sumę, należy spełnić określone warunki obrotu, które obejmują 10 kroków. Wymagania te są różne w zależności od wysokości pierwszego depozytu. Przy wpłacie w kwocie od 1201 do 5000 zł dotyczą one m.in. ośmiokrotnego obrotu wartością depozytu, przynajmniej 3 zdarzeń na kuponie z kursem minimum 1.3 każdy, a także kursu minimalnego na kuponie o wartości 4.0.

Poza bonusem powitalnym firma proponuje ponadto darmowy kupon (bonus bez depozytu) w wysokości 30 zł oraz bezpieczny zakład (cashback) w kwocie do 200 zł. Propozycje te również pozytywnie wyróżniają bukmachera wśród konkurencji.

Dla stałych graczy przygotowano natomiast m.in. bonus akumulowany, który daje użytkownikowi do 100% więcej na kuponie. Ciekawy jest też bonus Bumerang z promocją na kupony AKO o przynajmniej 8 zdarzeniach i minimalnym kursie kuponu 200.

Podsumowując, oferta bonusów powitalnych w BetX (dawne Typiko) jest na tyle atrakcyjna, że z pewnością pozwoli bukmacherowi zyskać spore grono graczy. Kod polecający Typiko – przeczytaj!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x