Już jutro rozpoczynamy kolejny sportowy weekend. Z kolei, jeszcze dzisiaj ujrzymy rewanżowe starcia w ramach ćwierćfinałowych meczów Ligi Europy. Dla fanów puszczania tasiemek znaleźliśmy ciekawą promocję. Już teraz, Totolotek zwiększy Twoją wygraną za dodanie na kupon odpowiedniej ilości zdarzeń. Boost do AKO jest coraz popularniejszy wśród bukmacherów. Jeżeli masz już wybrane swoje zdarzenia, ale brakuje Ci jednego do otrzymania większej wygranej zerknij na Typy Dnia.

King Size Bonus

Równo o godzinie 21:00 wystartują, aż cztery spotkania w ramach Ligi Europy. W teorii, najwięcej powinno sie dziać w pojedynku Roma-Ajax. Ekipa z Rzymu wygrała pierwsze spotkanie 1:2, więc ma całkiem dobrą zaliczkę. Niewątpliwie jednak, Ajax dysponuje odpowiednią jakością, aby odwrócić losy tego dwumeczu. W kolejnym spotkaniu hiszpański Villareal, podejmie na własnym terenie Dinamo Zagrzeb. Gospodarze tego pojedynku, mają jednobramkową przewagę z pierwszego meczu. Nie jest to wynik, który sprawia, że Villareal może być pewny awansu, ale z całą pewnością zbliża on tę ekipę do znalezienia się w półfinale tych rozgrywek.

Kolejne dwa starcia, odbędą się z udziałem angielskich drużyn. Manchester United rywalizować będzie z Granadą, którą pokonał już 0:2 w poprzednim spotkaniu. Dlatego też, Czerwone Diabły są już naprawdę blisko awansu. Z drugiej jednak strony, ekipa z Hiszpanii nie ma nic do stracenia, w związku z czym, z pewnością będą mocno naciskać na angielską ekipę. Jedyne spotkanie, które w pierwszym meczu zakończyło się remisem, odbyło się w Londynie, gdzie tamtejszy Arsenal rywalizował ze Slavią Praga. Pomimo tego, że Kanonierzy byli niewątpliwym faworytem, rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:1. Z uwagi na fakt bramek strzelonych na wyjeździe, to właśnie Arsenal jest aktualnie w gorszej pozycji i potrzebuje zwycięskiego rozstrzygnięcia.

Totolotek bonus przyznaje bez większych warunków do spełnienia. W zasadzie wystarczy posiadać konto u tego bukmachera i dokonać depozytu w wysokości 20 zł. Później, wszystko dzieje się już automatycznie, w konsekwencji czego, otrzymać możemy bonus w wysokości nawet 66%.  Ważne jest, że na poczet promocji, zaliczają się jedynie zdarzenia, które mają kurs co najmniej 1.21. Jeżeli dodamy zdarzenie z niższym kursem, to jedynie nie zostanie ono uwzględnione w promocji, ale nie przekreśli jej obowiązywania. Ponadto, warto wybierać zdarzenia, które mają nikłe szanse na rozliczenie jako zwrot, ponieważ w takim przypadku bonus nie zostanie przyznany.

Odbierz darmowe 15 zł bez depozytu do grania na Totolotku!

Chcę dostać 15 zł na start