Robert Karaś to kolejny sportowiec, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Robert Karaś?

Kim jest Robert Karaś? Kto to Robert Karaś? Gdy podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 14 okazało się, że mężczyzna zawalczy na tym wydarzeniu, z pewnością wielu kibiców śledzących transmisję zadawało sobie tego typu pytania.

Karaś jest to polski triathlonista, posiadający na swoim koncie szereg sukcesów w tej dziedzinie sportu. Ale o tym nieco później.

Robert Karaś pochodzenie

Skąd pochodzi Robert Karaś? Mężczyzna urodził się w Elblągu, a aktualnie mieszka w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie.

Robert Karaś wiek

Ile lat ma Robert Karaś? Jeśli chodzi o wiek, mężczyzna urodził się w 1989 roku.

Robert Karaś waga

To, ile waży Robert Karaś, okaże się dzień przed jego walką na gali FAME MMA 14. Wówczas odbędzie się bowiem oficjalna ceremonia ważenia przed wydarzeniem.

Robert Karaś wzrost

Z kolei wzrost Karasia to 177 centymetrów.

 

 

Robert Karaś ultramaraton

Robert Karaś to utytułowany triathlonista. Jest mistrzem świata i rekordzistą świata w ultra triathlonie na dystansie podwójnego, potrójnego i pięciokrotnego Ironmana. Jest również rekordzistą Polski na dystansie Ironmana.

Robert Karaś FAME MMA

W kwietniu 2022 roku okazało się, że Robert Karaś zawalczy w FAME MMA. Mężczyzna został ogłoszony jako nowy zawodnik tej federacji kilka chwil przed konferencją przed galą FAME MMA 14. Właśnie na to wydarzenie został zaplanowany jego debiut w klatce.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 14

Robert Karaś walka

Robert Karaś walka, czyli z kim mężczyzna zawalczy w debiucie? Jak się okazało, jego rywalem na gali FAME MMA 14 będzie Adam Josef, znacznie cięższy i większy od niego przedstawiciel sportów sylwetkowych.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Do debiutanckiego pojedynku Robert Karaś przygotowuje się pod okiem trenera Przemysława Szyszki w warszawskim klubie Uniq.

Robert Karaś żona

Czy Robert Karaś ma żonę? Miał. Mężczyzna był żonaty z Natalią Ćwik. Aktualnie jego partnerką jest Agnieszka Włodarczyk, popularna polska aktorka.

Robert Karaś dzieci

Jeśli chodzi o dzieci, Robert Karaś ma syna ze związku z Włodarczyk – Milana, który na świat przyszedł w lipcu 2021 roku.

Robert Karaś Instagram

Robert Karaś na Instagramie prowadzi konto o nazwie robert_karas_teamkaras. Na tej platformie społecznościowej jego poczynania śledzi około 80 tysięcy użytkowników.


Mężczyzna urodził się w Elblągu. Ile lat ma Robert Karaś? Karaś urodził się w 1989 roku.