Bukmacher oczywiście nie samym sportem żyje, a po zakończeniu turniejów takich jak Copa America, Euro 2020, czy zbliżających się ku końcowi finałów NBA, oferta interesujących zakładów na różnej maści imprezy sportowe jest dość uboga. Z tego względu warto swoją uwagę skierować na inne dziedziny zakładów bukmacherskich, jak choćby symulowane gry karciane. Właśnie na tego typu zakłady z nową ofertą promocyjną wychodzi do nas Fortuna. Warto zaznaczyć, że tylko najlepsi bukmacherzy oferują możliwość obstawiania wirtualnych gier symulowanych.

Karciany Pewniak

Nawet jeśli nie macie zbyt dużego doświadczenia czy wiedzy w zakresie symulowanych gier karcianych, to nie wyklucza was wcale z możliwości ich obstawiania i wygrywania. Tym bardziej jeśli jesteśmy fanami rzeczywistego pokera, a brak nam odwagi czy odpowiednich zasobów finansowych, żeby udać się do kasyna. Należy jednak zaznaczyć, że jak sama nazwa wskazuje są to jedynie gry symulowane, w których nie bierzemy udziału na takiej samej zasadzie jak podczas gry w pokera online. 

Wygląda to mniej więcej tak, że przebieg rozgrywki kontroluje krupier. To on dba o karty, rozdając je bądź przygotowując je do kolejnego rozdania. W trakcie rozgrywki krupier opisuje co wydarzyło się na poszczególnym etapie i zwraca uwagę na chwile, w których gracz może postawić swój zakład. Warto jest tu też uwzględnić, że my tylko przyglądamy się grze, oraz uczestniczymy w rozgrywce poprzez obstawianie zakładów na karty. 


Oferta ważna jest w dniach 13.07-15.07. W dowolny dzień w trakcie trwania promocji należy zagrać kupon Bet On Games za łączną kwotę min. 20 zł brutto. Wówczas otrzymamy bonus 10 zł w punktach FKP. W promocji można brać udział codziennie i za każdy dzień otrzymać bonus 10 zł a więc łącznie można zgarnąć 3 bonusy po 10 zł każdy. Nie ma znaczenia to, czy zagrane przez nas kupony będą wygrane czy przegrane, bonus otrzymamy mimo to. Grając kupony z tej oferty promocyjnej nie zapomnijcie skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Z kodem TYPERVIP czeka na ciebie bonus powitalny od bukmachera Fortuna!

Odbieram 20 PLN bez depozytu