Trzynasty wcale nie musi być pechowy! Więcej – on będzie szczęśliwy przynajmniej dla 11 z Was! Czeka na Was bowiem koszulka, pięć par rękawic i pięć piłek z podpisem ambasadora ForBET, Artura Boruca!

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy, że w komentarzu do posta na forSport (Link) wytypujesz prawidłowo wynik oraz wynik do przerwy meczu Manchester United – Bournemouth! Wygrywa pięć pierwszych poprawnych odpowiedzi!

Np. Manchester United – Bournemouth 2-2 (1-1) [login]

Udział w konkursie można wziąć do godziny 21:00.

ZASADY I WARUNKI:
  1. W promocji udział biorą tylko typy zamieszczone w komentarzach na forSport pod konkursowym tekstem <- klik
  2. Komentarze zostawiacie do godziny rozpoczęcia spotkania, czyli 21:00
  3. W komentarzach typujecie wynik meczu oraz wynik do przerwy meczu Manchester United – Bournemouth.
  4. Dopuszczalny format typów to: Manchester United – Bournemouth 2:2 (1:1) [login]
  5. Jedenaście pierwszych poprawnych typów wygrywa koszulkę, rękawice bramkarskie lub piłkę z autografem Artura Boruca. Jeśli nikt nie trafi wyniku + wyniku do przerwy to wygrywają osoby, które trafiły wynik końcowy. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie zwycięzców, to liczyć się będzie pierwszych 11 poprawnie wytypowanych wyników meczu do przerwy
  6. Koszulkę wygrywa pierwszy poprawny typ, z kolei piłki i rękawice zostaną przyznane zwycięzcom losowo