Nadszedł siódmy dzień grudnia, a razem z nim nasza ukochana Liga Mistrzów. Mamy już kilka drużyn, które są pewne awansu, jednak z drugiej strony kilka ekip wciąż walczy o promocję do następnego etapu rozgrywek. Typy na dziś na pewno muszą mieć to na względzie. Nie mniej jednak, na uwadze również trzeba mieć promocje przygotowane przez bukmacherów z okazji kalendarza adwentowego. To dzięki nim mamy szanse na zwiększenie swojej wygranej, zabezpieczenie kuponu lub możliwość zdobycia dodatkowych środków do przeznaczenia na grę. O tym, co przygotowali dzisiaj bukmacherzy powie Wam więcej ten post, a my standardowo przypominamy, że możecie zaglądać tutaj codziennie w celu przejrzenia zestawienia promocji – na pewno zaoszczędzi Wam to sporo czasu.


eWinner – freebet 30 PLN na Europejskie Puchary

Ocena bonusu: 6/10

Można się spodziewać, że rozgrywki europejskie w najbliższych dniach zawładną naszymi kuponami. Wie też o tym bukmacher eWinner, który postanowił rozdać freebety wszystkim osobom, które obstawią mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Promocja będzie obowiązywała przez 3 dni, a więc do zgarnięcia łącznie jest, aż 90 PLN w formie freebetu.

 • zagraj kupon SOLO lub AKO za dokładnie 69 PLN z minimum jednym zdarzeniem na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji
 • minimalny kurs łączny 2.50
 • po spełnieniu warunków otrzymasz freebet w wysokości 30 PLN, który możesz wykorzystać na zakłady LIVE
 • promocja trwa do 09.12.21r., a więc do zgarnięcia są trzy freebety

Zakładając konto na eWinner z kodem TYPERVIP możecie odebrać pierwszy zakład bez ryzyka!

Zakładam konto na Betcris z kodem TYPERVIP

forBET – TurboKursy na Ligę Mistrzów

Ocena bonusu: 6/10

Trzeba przyznać, że bukmacher forBET dość nietypowo podszedł do dzisiejszych meczów w ramach Ligi Mistrzów. Nie zobaczymy dzisiaj żadnej specjalnej promocji, jednakże możemy liczyć na coś zupełnie innego – TurboKursy. Co jakiś czas bukmacher będzie wrzucał nam różne zakłady na Ligę Mistrzów, które będą miały podwyższony kurs. Jesteśmy niezwykle ciekawi jakiego rodzaju będą to zakłady i jak bardzo kursy będą Turbo. Warto wiedzieć, że pierwszy taki zakład pojawi się już o godzinie 10:00.

Brak konta na forBET może być bolesne w skutkach – nie pozwól na to i załóż je już teraz!


LV BET – BĄDŹ SPOKOJNY O KUPON NA LIGĘ MISTRZÓW

Ocena bonusu: 6/10

Nie jeden raz byliśmy świadkami cudów, jakie zdarzały się w meczach Ligi Mistrzów. Te rozgrywki w pewnym stopniu żądzą się swoimi prawami, co w zasadzie wpływa na ich atrakcyjność. Problem zaczyna się w momencie, gdy w grze jest nie piłka, a kupon. Porażka pewniaczka boli najbardziej, aczkolwiek dzisiaj, grając na LV BET nie ma się czego obawiać!

 • postaw kupon AKO z min. 4 zdarzeniami
 • min. stawka 50 PLN, kurs łączny co najmniej 2.50
 • jeden mecz nie wejdzie? otrzymasz zwrot do 100 PLN
 • przyznany bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.75

Załóż konto na LVBET z kodem promocyjnym TYPERVIP i korzystaj z masy promocji!

 


Superbet – 50% bonus na SuperBets LIVE

Ocena bonusu: 5/10

Promocja przygotowana przez Superbet w szczególności ucieszy fanów gry LIVE. Warto zatem oglądać dzisiaj mecze i obstawiać na bieżąco, gdyż możemy mieć z tego korzyści! Pamiętajcie, że wysokość bonusów przyznanych przez Superbet może się różnić dla każdego użytkownika. Dotyczy to zarówno stawki, jak i wysokości bonusu.

 • postaw zakład LIVE za dokładnie 20 PLN z zakładki SuperBets
 • do promocji zaliczają się kupony SOLO i AKO
 • brak kursu minimalnego
 • warunki spełnione? w takim układzie otrzymasz bonus w wysokości 50% stawki

Superbet to gwarancja ciekawych promocji, dobrych kursów i sprawnej aplikacji! Warto zacząć korzystać z ich usług!


Betcris – konkurs

Ocena bonusu: 6/10

W dniu dzisiejszym bukmacher Betcris postanowił wypromować trochę swojego Facebooka. Z tego względu, każdy kto polubi ich stronę, a także polubi post konkursowy i poprawnie odpowie na zadane w nim pytanie, zgarnie freebet o wartości 20 PLN. Godzina startu konkursu nie została ujawniona, dlatego też konieczna jest czujność. Freebet będzie można wykorzystać na kupon AKO z 3 lub więcej zdarzeniami, przy czym każde musi mieć kurs min. na poziomie 1.30.

Załóż konto na Betcris już teraz!