W dniach 1-24 grudnia kilku legalnych bukmacherów będzie przygotowywać codziennie nowe bonusy dla nowych jak i aktualnych graczy z okazji Kalendarza Adwentowego. Zaglądaj codziennie rano na naszą stronę główną, a znajdziesz wszystkie bonusy w jednym miejscu, bez konieczności skakania po bukmacherach. Mikołajki! Bukmacherzy dziś całkiem zgodni, bo aż trzech proponuje bonusy od wpłaty z których warto skorzystać. Lećcie również szybko na LVBet, tam dla najszybszych użytkowników bonus 10 PLN.


Tylko dziś – 6 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Bonus 50% od depozytu do 300 PLN

Ocena bonusu: 7/10

 • Gracze, którzy wpłacą środki w okresie od godziny 00:00 do godziny 23:59 w dniu 06.12.2020, otrzymają bonus w wysokości 50% wpłaconych środków, ale nie więcej niż 300 PLN.
 • Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 PLN.
 • Maksymalna kwota bonusu to 300 PLN.
 • Aby odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po minimalnym kursie 2.50
 • Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 • Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego w określonym powyżej okresie promocyjnym.
 • Obrót depozytem oraz bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponach.
 • Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 • Środkami bonusowymi należy obrócić sześciokrotnie po minimalnym kursie 2.50
 • Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji.
 • Promocjami nadrzędnymi są „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł”  oraz „Bonus od Drugiego Depozytu”. Gracze, którzy nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


ForBET: Bonus 50% od depozytu do 250 PLN

Ocena bonusu: 8/10

Mikołajki w szóstym dniu Kalendarza Adwentowego z pewnością przypadną Wam do gustu. Dzisiaj bowiem mamy dla Was bonus od depozytu. Dodatkowo w naszej Loterii Świątecznej forBET potrajamy liczbę losów!

Jeżeli na niedzielę macie kilka fajnych typów, to warto skorzystać z naszej promocji i powiększyć środki o Bonus Mikołajkowy od pierwszej wpłaty w godzinach 12:00 – 20:00. Otrzymasz od nas dodatkowe 50% aż do kwoty 250 PLN.

Pamiętajcie również o dodatkowej promocji w Loterii Świątecznej. Możecie potroić liczbę losów, które dzisiaj zdobędziecie za każde postawione 25 PLN.

1. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 05.12.2020 do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.

2. Gracze, którzy wpłacą środki dnia 06.12.2020 w godz. 12:00 – 20:00 otrzymają bonus 50% do kwoty 250 PLN.

3. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.

4. Maksymalna kwota bonusu 250 PLN, czyli za depozyty powyżej 500 PLN gracz otrzyma 250 PLN bonusu.

5. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem kuponem / kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie całkowitym min. 2.0.

6. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady WIRTUALNE I i II oraz Gry Karciane.

7. Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem. (wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)

8. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

9. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.

10. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.40.

11. Czas na obrót bonusem wynosi 48h od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 48h (od momentu przyznania).

12. Zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, zakłady na zawodników, zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert nie zaliczają się do obrotu bonusem.

13. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego dnia 06.12.2020 w godz. 12:00 – 20:00.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!


LVBET: Bonus 10 PLN

Ocena bonusu: 8/10

 • Promocja jest ważna w dniu 06.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59). Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus (kod promocyjny) w dniu 6.12.2020.
 • Warunkiem do otrzymania bonusu 10 PLN jest wpisanie kodu promocyjnego PREZENT10PLN w zakładce Moje konto – kod promocyjny.
 • Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
 • Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 • Liczba bonusów z kodem PREZENT10PLN jest ograniczona. Pierwszych 10 000 graczy, którzy skorzystają z kodu otrzyma bonus.
 • Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).

Brak konta na LVBET?