W dniach 1-24 grudnia kilku legalnych bukmacherów będzie przygotowywać codziennie nowe bonusy dla nowych jak i aktualnych graczy z okazji Kalendarza Adwentowego. Zaglądaj codziennie rano na naszą stronę główną, a znajdziesz wszystkie bonusy w jednym miejscu, bez konieczności skakania po bukmacherach. W pierwszy piątek miesiąca bukmacherzy oferują m.in. bonusy od wpłaty, czy bonusy bez ryzyka, więc po ostatnich dwóch słabych dniach z Kalendarzami jest w końcu z czego skorzystać.


Tylko dziś – 4 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Zakład bez ryzyka do 29 PLN na Polską Ligę Esportową

Ocena bonusu: 7/10

 • Promocja „29 PLN NA PLE – GRAJ BEZ RYZYKA” obowiązuje od godziny 00:00 do godziny 23:59 w dniu 04.12.2020.
 • Każdy Gracz może skorzystać z promocji tylko raz w określonym powyżej okresie promocyjnym.
 • Cashback w wysokości  do 29 PLN przysługuje Graczom , którzy posiadają betKonto w eWinner.
 • W ramach Promocji Gracz, którego pierwszy kupon postawiony w określonym powyżej okresie promocyjnym, zawierający minimum 2 wydarzenia WYŁĄCZNIE z oferty zakładów POLSKA LIGA ESPORTOWA, których kurs łączny wynosi minimum 2.50 okaże się przegrany, otrzyma bonus, którego wartość odpowiada kwocie zwrotu stawki przeznaczonej na zawarcie tego zakładu, pomniejszonej o podatek od gier (czyli 12%).
 • Stawka zakładu musi wynosić dokładnie 32.96 PLN.
 • Udział w promocji biorą jedynie kupony (zakłady) rozliczone (zakończone mecze/zdarzenia) do godziny 23:59 w dniu 04.12.2020.
 • Gracz otrzyma bonus automatycznie po zakończeniu wszystkich zdarzeń na kuponie.
 • Środkami bonusowymi, należy obrócić sześciokrotnie na kuponie z minimalnym łącznym kursem kuponu 2.50.
 • Bonus należy aktywować (czyli obstawić zakład ze środków bonusowych na zasadach określonych w Regulaminie) w ciągu 24 godzin od momentu przypisania bonusu do konta Gracza. W przeciwnym wypadku bonus ulegnie wygaśnięciu.
 • Maksymalny czas na obrót bonusem to 7 dni od momentu aktywacji.
 • Promocją nie są objęte kupony na zakłady systemowe.
 • Do obrotu środkami bonusowymi, nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 • Do Promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 • Promocją  nadrzędną jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN oraz Bonus 50% do 500 PLN . Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


ForBET: Bonus za przegrany kupon

Ocena bonusu: 5/10

Po pucharowych emocjach przyszedł czas zmagań na ligowych podwórkach. W czwartym dniu Kalendarza Adwentowego „Tniemy Ryzyko” na weekendowe mecze w największych piłkarskich ligach. Oznacza to, że w przypadku potknięcia na kuponie, w poniedziałek otrzymacie zwrot stawki.

 By wziąć udział w promocji musicie zagrać kupon z min. 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.30) z weekendowych lig za dokładnie 99199 lub 299 PLN. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany, jeżeli jedno zdarzenie będzie przegrane lub połowę jak dwa lub więcej.

1. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 03.12.2020 do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.

2. Promocja obowiązuje dn. 04.12.2020 w godz. 00:00 – 23:59.

3. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 06.12.2020, do godz. 23.59.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 99, 199 lub 299 PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon, na którym znajdują się dokładnie 3 zdarzenia przedmeczowe – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty meczów piłki nożnej: Ekstraklasa, LaLiga, Premier League, Serie A, Ligue 1 i/lub Bundesliga.

6. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić min. 1.30.

7. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.

8. Bonus w wysokości połowy stawki zostanie przyznany gdy na kuponie przegrane będą dwa zdarzenia lub więcej.

9. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego przegranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu nie zaliczają się do promocji.

12. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

13. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

14. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na Użytkownika i znajdą się na kontach Graczy w poniedziałek 07.12.2020 do godz. 16:00.

PS: Pamiętajcie, żeby wziąć udział w promocjach z Kalendarza Adwentowego należy zapisać się przynajmniej dzień wcześniej (do godziny 15:00) do Loterii Świątecznej. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to zapisać się można w TYM miejscu.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!


LVBET: Bonus 50% od wpłaty

Ocena bonusu: 6/10

 • Promocja ważna w dniu 04.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59).
 • Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 2000 PLN, Bonus 40 PLN, Stawka netto: 35,20 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki. Klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X – Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 2000 PLN (na przykład 2500 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 2000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt.
 • Do obrotu depozytem nie są zaliczane:
  • zakłady systemowe,
  • zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady wzajemnie wykluczające się.

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Freebet 25 PLN za zakłady na derby

Ocena bonusu: 4/10