Ten dzień musiał w końcu nadejść – mamy dzisiaj 24 grudnia, czyli ostatni dzień kalendarza adwentowego. Pora zatem spojrzeć po raz ostatni, co przygotowali dla nas legalni bukmacherzy. Oferta dzisiaj niestety zbytnio nie rozpieszcza, ale to właśnie w takie dni poznaje się prawdziwych typerów. Warto zatem poszukać dobrych zdarzeń, które można wrzucić na kupon, aby skorzystać z ostatniej szansy wykorzystania świątecznych promocji. Serdecznie zapraszamy do przeczytania naszego zestawienia oraz oczywiście życzymy wszystkim Wesołych Świąt!


forBET – Gwiazdkowy prezent pod choinkę!

Ocena bonusu: 7/10

Bukmacher forBET postanowił przebrać się dzisiaj za Świętego Mikołaja i rozdać swoim użytkownikom prezenty! W zasadzie jest to jeden prezent, w postaci bonusu od depozytu w wysokości 50% do 100 PLN. Krótko mówiąc, mamy po prostu możliwość otrzymać dodatkowe pieniądze na grę, za samo wpłacenie depozytu. Jeżeli ktoś i tak miał to w planach, to na pewno powinien skorzystać z takiej promocji!

 • wpłać min. 20 PLN
 • obróć depozytem, grając kupon AKO z kursem min. 2.00
 • otrzymaj bonus od depozytu, który należy obrócić jednokrotnie kuponem z min. 4 zdarzeniami, każde z kursem nie mniejszym niż 1.35

Załóż konto na forBET z kodem TYPERVIP i odbierz bonusy na start!

Zakładam konto na Betcris z kodem TYPERVIP

LV BET – WSZYSTKO BEZ PODATKU

Ocena bonusu:  6/10

Po raz kolejny możemy cieszyć się grą bez podatku! Wiadomo, że to właśnie z jego powodu nasze wygrane są znacząco niższe, co szczególnie można odczuć przy graniu zakładów z małą ilością zdarzeń za wysoką stawkę, bądź przy bardzo wysokich wygranych. Nie mniej jednak, w dniu dzisiejszym takiego zmartwienia nie mamy, ponieważ LV BET bierze podatek na siebie!

 • zbuduj zakład z min. 2 selekcji
 • zadbaj o kurs łączny nie mniejszy niż 2.00
 • graj bez podatku!

Załóż konto na LVBET z kodem promocyjnym TYPERVIP i korzystaj z przygotowanych przez bukmachera promocji!


SUPERBET – WPŁAĆ 50, POSTAW 50, OTRZYMAJ 20

OCENA BONUSU: 6/10

Na Superbet do zgarnięcia dzisiaj mamy 20 PLN. Oczywiście wysokość bonusu, jak i stawki może się różnić dla każdego użytkownika. Nie mniej jednak, jeżeli znajdziemy jakiegoś pewniaczka do zagrania na LIVE, to możemy dodatkowo otrzymać za to bonus. Wymagania nie są wygórowane, dlatego na pewno warto rozważyć skorzystanie z takiej promocji.

 • wpłać min. 50 PLN
 • postaw zakład z oferty LIVE za min. 50 PLN w dniu dzisiejszym
 • brak kursu minimalnego
 • otrzymaj bonus!

Superbet to gwarancja ciekawych promocji, dobrych kursów i sprawnej aplikacji! Warto więc założyć tam konto!


EWINNER – MISTRZ TYPOWEGO KALENDARZA

OCENA BONUSU: 3/10

Trzeba przyznać, że niestety jest to chyba najgorsza promocja pośród wszystkich przygotowanych w ramach kalendarza adwentowego w tym roku. Bukmacher eWinner przyzna 50 PLN freebetu graczom, którzy wzięli udział w każdej promocji, która miała miejsce w tym miesiącu. Co więcej konieczne było zagranie każdorazowo za co najmniej 10 PLN. Reasumując, konieczne było postawienie ponad 200 PLN, aby na koniec otrzymać 50 PLN.

Zakładając konto na eWinner z kodem TYPERVIP możecie odebrać pierwszy zakład bez ryzyka!


BETCRIS – FREEBET 25 PLN

OCENA BONUSU: 7/10

Bukmacher Betcris stawia dzisiaj over 1.5 kg zjedzonych pierogów, ale oprócz tego postanowił rozdać swoim użytkownikom prezent. Za zagranie zakładu SOLO za min. 50 PLN otrzymamy freebet o wartości 25 PLN do wykorzystania również na zakład SOLO. Jest to idealna okazja na podwojenie swoich środków, dlatego zapraszamy do skorzystania z tego bonusu!

 • wpłać min. 50 PLN
 • postaw zakład SOLO za min. 50 PLN
 • kurs min. 1.80
 • bez względu na rozstrzygnięcie kuponu otrzymasz freebet 25 PLN

Jeżeli wciąż nie założyłeś konta na Betcris, to teraz masz świetną okazję!