Wigilia! W dzisiejszy dzień fajny bonus na Forbecie – zależny od aktywności w grudniu. Na eWinner wysokie kursy, na Totalbet i LVBET freebety 10 PLN, a na Noblebecie cała oferta bez podatku! Wesołych świąt!


Tylko dziś – 24 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Wielkie kursy

Ocena bonusu: 7/10

 • Promocja „Wielki Kurs” obowiązuje w dniu wskazanym przez Ewinner na stronie internetowej https://ewinner.pl/promocje/wielki-kurs.
 • Promocja polega na powiększeniu przez Ewinner kursu na wybrane i wskazane przez Ewinner na stronie internetowej https://ewinner.pl/promocje/wielki-kurs zdarzenie z oferty zakładów sportowych do wysokości kursu wynoszącej 10.00.

 • Maksymalna łączna stawka zakładu to 10 PLN.

 • Do udziału w Promocji kwalifikuje się 50 pierwszych graczy, którzy zawrą zakłady na zasadach określonych niniejszym Regulaminem we wskazanym przez Ewinner okresie.

 • Zakład może zostać zagrany jedynie w formie zakładu SOLO.

 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie, czyli „Cash Out”.

 • Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).

 • Promocja nie łączy się z promocjami „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł! Wypłać lub graj dalej!” i “NBA/NHL bez podatku”.

 • W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbieram moje 25 PLN bez depozytu
(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


ForBET: Prezenty dla aktywnych

Ocena bonusu: zależny od aktywności/10

Dzisiaj mamy 24 grudnia – ostatni dzień Kalendarza Adwentowego 2020. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Z tej okazji mamy dla Was prezenty. W zależności od tego jak aktywni byliście w tym miesiącu, otrzymacie bonusy od 10 do aż 100 PLN.

Warunkiem otrzymania bonusu jest liczba dni, w których byliście aktywni i zagraliście przynajmniej jeden kupon ze stawką 10 PLN lub większą z salda głównego. Im więcej takich dni macie na koncie, tym większy będzie bonus. Oczywiście warunkiem udziału w tej promocji jest zapis do Loterii Świątecznej forBET.

Bonusy będą przyznawane na podstawie poniższego podziału:

1-5 dni – 10 PLN

6-10 dni – 25 PLN

11-19 dni – 50 PLN

20+ – 100 PLN

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Każdy Gracz zapisany do Loterii Świątecznej (do dnia. 23.12.2020 g. 15:00) otrzyma bonus. Wysokość bonusu uzależniona jest od liczby aktywnych dni Gracza na saldzie głównym w dniach 01-23.12.2020:

  a) 1-5 aktywnych dni – bonus 10 PLN

  b) 6-10 aktywnych dni – bonus 25 PLN

  c) 11-19 aktywnych dni – bonus 50 PLN

  d) 20 dni aktywnych lub więcej – bonus 100 PLN

3. Do aktywnych dni kwalifikują się tylko te dni, w których został zawarty zakład z salda głównego za stawkę min. 10 PLN.

4. Do promocji nie kwalifikują się kupony zagrane za stawkę bonusową.

5. Otrzymanym bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

6. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady długoterminowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

7. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

8. Bonusy znajdą się na kontach Graczy w czwartek 24.12.2020 do godz. 13:00.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!


LVBET: Freebet 10 PLN

Ocena bonusu: 6/10

 • Promocja jest ważna w dniu 24.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59). Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus (kod promocyjny) w dniu 24.12.2020.
 • Warunkiem do otrzymania bonusu 10 PLN jest wpisanie kodu promocyjnego GWIAZDKA10PLN w zakładce Moje konto – kod promocyjny.
 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
 • Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 • Liczba bonusów z kodem GWIAZDKA10PLN jest ograniczona. Pierwsze 10 000 graczy, którzy skorzystają z kodu otrzyma bonus.
 • Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Freebet 10 PLN

Ocena bonusu: 6/10