Nadszedł 23 grudnia, a co za tym idzie, już przedostatni dzień kalendarza adwentowego. Już jutro, długo wyczekiwana przez wielu z Nas wigilia, ale zanim, to warto skupić się jeszcze trochę na dzisiejszym dniu i dać sobie szansę na zarobek. W związku z tym, kolejny raz zapraszamy Was do zapoznania się z naszym zestawieniem promocji w ramach kalendarza adwentowego, przygotowanego przez legalnych bukmacherów. Po przeczytaniu tego artykułu ze spokojem będzie można się zabrać za szukanie pewniaczków.


BETCRIS – 23 PLN FREEBET NA WIRTUALNE

OCENA BONUSU: 6/10

Wydarzenia sportowe mają to do siebie, że kiedy je obstawimy, to możemy wszystko na bieżąco śledzić. Nieco inaczej jest w przypadku sportów wirtualnych, które również można obstawiać, jednak gorzej już z ich śledzeniem na żywo. Nie jest to jednak ważne, ponieważ istotny jest fakt, że to właśnie tutaj w dniu dzisiejszym możemy poszukać darmowego freebetu. Do zgarnięcia jest 23 PLN freebetu!

 • wpłać min. 60 PLN
 • postaw kupon SOLO lub AKO za co najmniej 60 PLN tylko z oferty na sporty wirtualne
 • minimalny kurs łączny kuponu 1.80
 • bez względu na rozstrzygnięcie kuponu, zgarniesz freebet 23 PLN

Jeżeli nie masz jeszcze konta na Betcris, to załóż je już teraz z koedem TYPERVIP!

Odbieram zakład bez ryzyka z kodem TYPERVIP

LV BET – NAJWYŻSZE KURSY WYGRYWAJĄ

OCENA BONUSU: 5/10

LV BET postanowił powtórzyć dzisiaj promocję, którą już nam oferował w ramach tegorocznego kalendarza adwentowego. Po raz kolejny do zgarnięcia jest bonus w wysokości 500 PLN dla pięciu graczy, którzy trafią w dniu dzisiejszym najwyższy kurs. Logicznym jest, że do promocji wliczają się jedynie wygrane kupony, jak również, że nie można korzystać z opcji cash-out.

 • postaw min. 50 PLN
 • jeżeli trafisz jeden z pięciu najwyższych kursów zgarniesz bonus 500 PLN
 • bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75

Załóż konto na LV BET i walcz o bonus w wysokości 500 PLN!


FORBET – MAXIZYSK NA HOKEJ

OCENA BONUSU: 9/10

Osoby, które regularnie śledzą rozgrywki w hokeja na lodzie, z pewnością będą bardzo zadowoleni z dzisiejszej promocji. To właśnie na tej dyscyplinie możemy dzisiaj podwoić swój ewentualny zysk, a meczów jest naprawdę sporo. Zatem, czas zabrać się za przeglądanie oferty, zwłaszcza, że wygrana sama się podwoi!

 • wpłać min. 20 PLN
 • wybierz na kuponie MaxiZysk na hokej
 • postaw min. 4 zdarzenia (przedmeczowe lub LIVE) z oferty na hokej na lodzie

Załóż konto na forBET i podwój swój zysk na hokeju!


SUPERBET – WPŁAĆ 50, POSTAW 50, OTRZYMAJ 15

OCENA BONUSU: 6/10

Każdy kto planował postawić dzisiaj pięć dyszek, powinien zrobić to na Superbecie. Powód jest bardzo prosty – otrzymamy w zamian bonus w wysokości 15 PLN, a więc dodatkowe środki do przeznaczenia na dalszą grę. Z całą pewnością, z takich okazji warto jest korzystać. Przypominamy jednak, że wysokość bonusów może się różnić dla każdego użytkownika!

 • wpłać 50 PLN
 • postaw 50 PLN na dowolny zakład przedmeczowy
 • odbierz 15 PLN bonusu
 • brak minimalnego kursu

Załóż konto na Superbet i odbierz bonusy na start!


EWINNER – KONKURS

Na temat tej promocji nie można się zbytnio rozpisać, ponieważ mało o niej wiadomo. Bukmacher jednak zaprasza nas do polubienia jego strony na Facebooku, gdzie będziemy mogli spodziewać się w dniu dzisiejszym specjalnego konkursu. Jedyne czego możemy się dowiedzieć z kalendarza adwentowego, to fakt, że w puli nagród znajdować się będzie 250 PLN do rozdania we freebetach! W związku z tym, śledźcie stronę eWinner i walczcie o freebety! Powodzenia!

 

Załóż konto na eWinner i odbierz pierwszy zakład bez ryzyka!