Do końca kalendarza adwentowego zostało już naprawdę niewiele. W zasadzie, poza dzisiejszym dniem, zostaną nam jedynie dwa dni tej regularniej promocji. Z tego względu, warto ponownie zerknąć na promocje przygotowane specjalnie dla nas przez legalnych bukmacherów. To już ostatnie chwile, aby w pełni skorzystać z pełni przygotowanych promocji. Dlatego, kolejny raz zapraszamy Was do zapoznania się z przygotowanym przez nas zestawieniem promocji w ramach kalendarza adwentowego.


forBET – PIŁKA NOŻNA BEZ PODATKU

OCENA BONUSU: 7/10

Dzisiaj wbrew pozorom, uda nam się znaleźć kilka interesujących wydarzeń sportowych. Sprawa jest o tyle ciekawa, że po raz kolejny mamy możliwość skorzystania z postawienia kuponu z pominięciem podatku. Kwestia jest o tyle warta uwagi, że kolejny dzień mamy możliwość zyskania większej wygranej względem normlanego obstawiania – w końcu to bukmacher stawia podatek!

 • zagraj kupon tylko i wyłącznie z oferty na piłkę nożną
 • wytypuj min. 3 zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.30
 • ciesz się grą bez podatku!

Załóż konto na forBET i graj bez podatku!

Dołączam do LVBET z kodem TYPERVIP


SUPERBET- 10 PLN BONUSU NA PUCHAR LIGI ANGIELSKIEJ

OCENA BONUSU: 6/10

Jednym z wydarzeń sportowych w dniu dzisiejszym jest puchar ligi angielskiej. Bez dwóch zdań przyciągnie on do siebie sporo typerów, zwłaszcza, że dzisiejsza oferta zbytnio nas nie rozpieszcza. Dlatego też, jeżeli ktoś ma jakieś pomysły jak wytypować poszczególne spotkania w ramach tych rozgrywek, to powinien zainteresować się promocją przygotowaną przez Superbet! Pamiętajcie, że wysokość stawki i bonusu może różnić się dla każdego użytkownika!

 • postaw dokładnie 20 PLN na mecze Pucharu Ligi Angielskiej
 • do promocji wliczają się zakłady SOLO i AKO
 • bonus przyznawany jest niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu!

Załóż konto na Superbet i zgarnij bonus za Puchar Ligi Angielskiej!


BETCRIS – SERIE A BEZ MARŻY

OCENA BONUSU: 6/10

Bukmacher Betcris proponuje nam dzisiaj zwiększone kursy na mecze Seria A. W związku z tym, postanowił on zrezygnować z marży na zdarzenia przygotowane w ramach tych rozgrywek. Co to oznacza dla graczy? Mogą skorzystać ze znacząco wyższych kursów, przez co ich wygrane są potencjalnie większe!  Do skorzystania z promocji nie są wymagane żadne specjalne wymagania. Po prostu możemy grać najwyższą klasę rozgrywkową we Włoszech po wyższych kursach!

Załóż konto na Betcris i graj bez marży!


eWinner- CASHBACK DO 50 PLN NA WIELKIE KURSY

Ocena bonusu: 7/10

Nie dość, że bukmacher eWinner oferuje nam Wielkie Kursy, czyli kursy, które są znacząco większe od tych znajdujących się w standardowej ofercie, to tylko dzisiaj mamy okazję zagrać je, w pewnym sensie bez ryzyka. Chodzi tutaj oczywiście o sytuację, w której mamy szansę na potencjalny cashback, w przypadku niepowodzenia.

 • zapisz się do promocji
 • zawrzyj dowolny kupon z min. jednym zdarzeniem z EWINNER CUSTOM BET – WIELKIE KURSY
 • zadbaj o kurs minimalny 3.00

Załóż konto na eWinner i obstawiaj kupon grając z cashbackiem!


LVBET – SERIE A BEZ PODATKU

OCENA BONUSU: 6/10

W dniu dzisiejszym czeka na nas, aż siedem spotkań, na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. Z tej okazji, bukmacher LV BET postanowił przygotować dla nas promocję, w której możemy skorzystać z promocji na grę bez podatku w tej lidze. Wystarczy spełnić odpowiednie warunki promocji, aby cieszyć się wyższą wygraną!

 • zbuduj zakład z min. 2 selekcji, z oferty na Serie A
 • zadbaj o kurs min. 2.00
 • nie płać podatku!

Jeżeli nie masz jeszcze konta na LV BET, a chcesz skorzystać z gry bez podatku na Serie A, to koniecznie załóż konto z kodem promocyjnym TYPERVIP!