W dniach 1-24 grudnia kilku legalnych bukmacherów będzie przygotowywać codziennie nowe bonusy dla nowych jak i aktualnych graczy z okazji Kalendarza Adwentowego. Zaglądaj codziennie rano na naszą stronę główną, a znajdziesz wszystkie bonusy w jednym miejscu, bez konieczności skakania po bukmacherach.

Tylko dziś – 2 GRUDNIA 2019!

TOTALBET: Wirtualne bez ryzyka!

Ocena bonusu: 6/10

Jeśli postawisz kupon za 40 zł, który okaże się przegrany, Totalbet zwróci Ci 100% stawki na saldo bonusowe! Zasady promocji:

 • Obowiązuje w dniach 2-8 grudnia
 • Postaw zakład AKO (z minimum dwoma zdarzeniami) z salda głównego (prematch lub live) z zakładami wyłącznie na zdarzenia z oferty na sporty wirtualne rozgrywane w dniach: 2.-8.12.2019, za minimalną stawkę 40 zł.
 • Jeśli nie wygrasz, otrzymasz zwrot 100% stawki maksymalnie do 40 zł.
 • Minimalna stawka 40 zł (zwrot 40 zł). Maksymalna stawka nie jest ograniczona, przy czym maksymalny zwrot wynosi 40 zł.
 • Bonus przysługuje wyłącznie od jednego kuponu spełniającego warunki promocji w każdym dniu trwania promocji. Jeśli pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji będzie zakładem wygranym, wówczas Bonus nie przysługuje Klientowi.
 • Zwrot nietrafionego zakładu doliczany jest do salda bonusowego. W celu przeniesienia bonusu na saldo główne, należy dokonać 1-krotnego obrotu, zakład musi posiadać minimum 4 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.20.
Nie masz konta w TOTALbet? Otrzymasz darmowy zakład o wartości 10 zł! Wystarczy zarejestrować się z poniższego przycisku (wyłącz AdBlocka, by był widoczny) bez kodu bonusowego
Odbieram zakład bez ryzyka 170 PLN na start z kodem bonusowym: PROMOVIP

 

ForBET: Wirtualne granie – bonus do 100 zł!

Ocena bonusu: 6/10

Twoim zadaniem w dniu 2 grudnia jest zagranie dwóch zakładów: jeden na sporty wirtualne I na piłkę nożną, drugi natomiast z oferty zakładów bukmacherskich na  piłkę nożną. Konieczne jest w obu kuponach zagranie tą samą stawką – równo: 10, 50 lub 100 złotych. W nagrodę otrzymasz od forBET bonus odpowiednio 10, 50 lub 100 złotych w postaci bonusu. Proste.

Na przykład: Zagraj 1 kupon za 50 PLN na sporty wirtualne (piłkę nożną) i 50 PLN na prawdziwą piłkę nożną, a otrzymasz od forBET 50 PLN wygraną z zakładów (oczywiście jeśli wejdą) i dodatkowo 50 złotych w postaci bonusu do obrotu.

 • Aby skorzystać z promocji należy zagrać dwa kupony:
  a) Jeden z kuponów musi pochodzić z oferty piłki nożnej zakładów WIRTUALNE l.
  b) Drugi z kuponów musi pochodzić z oferty piłki nożnej zakładów bukmacherskich lub zakładów na żywo.
 • Kupony muszą zostać zagrane za jednakową stawkę 10, 50 lub 100 PLN.
 • Na kuponach muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – każde z kursem min. 1.35.
 • Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
 • Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.
 • Po spełnieniu warunków zasad promocji gracz otrzyma bonus 10, 50 lub 100 PLN. Wysokość bonusu zależy od stawek za jakie gracz wniósł zakłady:
  – kupony zagrane za 10 PLN = 10 PLN bonusu,
  – kupony zagrane za 50 PLN = 50 PLN bonusu,
  – kupony zagrane za 100 PLN = 100 PLN bonusu.
 • Obrót bonusem wynosi 3x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.
 • Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika – od wyższego progu zagranych stawek – i znajdą się na kontach graczy we wtorek 03.12.2019 do godz. 16:00.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w forBET, odbierz bonus powitalny do 2000 PLN przy rejestracji z kodem bonusowym ZT50


LVBET: WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ!

Ocena bonusu: 1/10

Postaw dziś kupon na wydarzenia z dzisiejszego dnia i jeśli Twoja wygrana kwota (wypłacona) będzie najwyższa wśród graczy LVBET to otrzymasz koszulkę swojego ulubionego zespołu!

Do wyboru koszulka Wisły Kraków, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec lub koszykarskiego Śląska Wrocław! (drużyn sponsorowanych przez LVBET)

Brak konta na LVBET?


 

EWINNER – Quiz Piłkarski z nagrodami

Ocena bonusu: 1/10

Konieczne jest rozwiązanie quizu na fanpage EWINNER – dla pięciu wybranych graczy