Jest okazja aby rozgrzać się przed weekendem! W piątek bukmacherzy w swoich Kalendarzach Adwentowych proponują bonusy od wpłaty (LVBET, Noblebet), zwrot za przegrany kupon (Totalbet), czy konkurs o gadżety drużyny Trefl Sopot, czyli partnera eWinner.


Tylko dziś – 18 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Konkurs o gadżety Trefla Sopot

Ocena bonusu: 2/10

Szczegóły będą dostępne na fanpagu eWinner na Facebooku.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!


ForBET: Zagraj kupon za 99 PLN i graj 3 dni bez podatku

Ocena bonusu: 3/10

Dzisiaj w Kalendarzu Adwentowym mamy dla Was propozycję czysto biznesową, dobry deal. Warto skorzystać, bowiem na stole leży gra bez podatku!

Musicie zagrać kupon z dokładną stawką 99 PLN zawierający min. 3 zdarzenia ze wskazanych lig:  Ekstraklasa, Serie A, La Liga, Premier League oraz Bundesliga. W zamian otrzymacie od nas grę bez podatku od 22 do 24 grudnia, czyli aż przez 3 dni!

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 08.12.2020 do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 18.12.2020 w godz. 00:00 – 23:59.

4. Aby otrzymać grę bez podatku (współczynnik 1.0) należy zagrać kupon za dokładnie 99 PLN.

5.  Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty meczów piłki nożnej: Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, Serie A i/lub Bundesligi.

6. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.

7. Każdy Gracz, który spełni zasady promocji otrzyma w dn. 22-24.12.2020 grę bez podatku (współczynnik 1.0) na kuponach, na których znajdą się min. 3 zdarzenia oraz kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie będzie niższy niż 1.30.

8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

9. W promocji nie biorą udziału zakłady długoterminowe, Combo Expert oraz Gry Karciane.

10. Do gry bez podatku otrzymanej z niniejszej promocji nie kwalifikują się kupony za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

11. Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!

Odbieram moje 25 PLN bez depozytu

LVBET: Bonus 50% od depozytu do 2000 PLN

Ocena bonusu: 5/10

 • Promocja ważna w dniu 18.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59).
 • Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 2000 PLN) będzie przyznawany następująco: użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent 2000 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki. Klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Do obrotu depozytem nie są zaliczane:
  • zakłady systemowe,
  • zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady wzajemnie wykluczające się.

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Zwrot stawki za przegrane kupony

Ocena bonusu: 5/10