Wtorek pod względem obstawiania najczęściej bywa ciekawy, w momencie kiedy odbywają się mecze Ligi Mistrzów. Na próżno jednak na to dzisiaj czekać, zwłaszcza, że dopiero wczoraj, z resztą w kuriozalnych okolicznościach, zostały rozlosowane pary pierwszej fazy pucharowej. Jednakże, nie oznacza to, że nie ma sensu dzisiaj obstawiać. Wręcz przeciwnie! Meczów kilka się dzisiaj znajdzie, ponieważ gra Premier League, Ekstraklasa, Bundesliga, czy chociażby Puchar Króla. Nie mniej jednak, dzisiejsze promocje są oparte głównie na meczach w ramach turnieju CS:GO tj. Blast Premier: Global Final. Jesteśmy przekonani, że w typach dnia znajdzie się sporo ciekawych propozycji, a tym czasem zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem promocji przygotowanych w ramach kalendarza adwentowego!


LV BET – NBA & NHL BEZ PODATKU

Ocena bonusu: 7/10

Fanów jednych z najpopularniejszych sportów w Stanach Zjednoczonych na pewno nie trzeba długo szukać. Zarówno hokej, jak i koszykówka w USA stoi na najwyższym światowym poziomie, co sprzyja ich oglądalności, a także chęci obstawiania poszczególnych zdarzeń. Osoby, które zdecydują się na taki krok w dniu dzisiejszym, mają możliwość ominięcie podatku. Wytrwale będziemy powtarzać, że zawsze jest to ciekawym rozwiązaniem, gdyż zwyczajnie można po prostu więcej zarobić!

 • postaw kupon z min. 2 selekcjami na NBA lub NHL
 • zadbaj o kurs minimalny na poziomie 2.00
 • skorzystaj z wyższej wygranej!

 

Niecodziennie mamy okazję omijać podatki, także gdy pojawia się taka opcja, to warto z niej skorzystać!

Zakładam konto z kodem TYPERVIP


Betcris – BLAST PREMIER ODBIERZ 50 PLN

Ocena bonusu: 7/10

 

Mecze, które zostaną dzisiaj rozegrane w ramach turnieju w CS:GO, najpewniej będą na najwyższym poziomie. Najlepsze drużyny na całym świecie, duża nagroda do zgarnięcia – motywacji na pewno nie zabraknie. Wszyscy jednak wiemy, że e-sport bywa nieprzewidywalny i zaskakujący. Dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek niepowodzenia obstawianiu dzisiejszych rozgrywek. Taką możliwość daje nam bukmacher Betcris!

 • postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, każde kurs co najmniej 1.30
 • uwzględnij przynajmniej jedno zdarzenie na CS:GO BLAST PREMIER
 • postaw min. 100 PLN
 • jeżeli kupon nie wejdzie, otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN

 

Załóż konto na Betcris i poczuj się bezpiecznie!


Superbet – 10 PLN ZA WYGRANE MANCHESTERÓW

Ocena bonusu: 5/10

Nie samym CS:GO można dzisiaj żyć, zwłaszcza, że na pewno są osoby, które to totalnie nie interesuje. Całe szczęście odbywają się dzisiaj również ciekawe wydarzenia w świecie piłki nożnej. Sam fakt, że zaplanowane są mecze w Premier League już o tym świadczy. Grając na Superbet mamy okazję na zgarnięcie bonusu, którego przyznanie jednak nie zależy tylko od nas. Poza spełnieniem przez nas warunków promocji, musimy liczyć, że zarówno Manchester City, jak i Manchester United wygrają swoje dzisiejsze mecze.

Pamiętajmy, że wysokość stawki i bonusów może być różna dla każdego gracza!

 • postaw kupon za dokładnie 20 PLN, jedynie na regularną ofertę meczów United – Brentford i City-Leeds
 • do promocji zaliczają się zakłady prematch i LIVE
 • jeżeli oba Manchestery wygrają, otrzymasz bonus 10 PLN

 

Jeżeli nie masz jeszcze konta na Superbet, musisz koniecznie to zmienić, żeby nie przegapić dobrych promocji!


eWinner – FREEBET NA BLAST PREMIER

Ocena bonusu: 7/10

 

Pomimo, iż to raczej NaVi jest głównym faworytem do wygrania całego turnieju, to każdy ma prawo kibicować swojej ulubionej drużynie. Dzisiaj w dodatku, można zyskać freebet za wynik drużyny, na którą zdecydujemy się postawić. Do zgarnięcia jest złotówka, za każdą rundę wygraną przez postawioną przez nas drużynę. Warto zatem skleić kupon i liczyć na over map, który ostatecznie przyniesie zwycięstwo naszej drużynie!

 • wytypuj zwycięzcę BLAST PREMIER WORLD FINAL 2021
 • odbierz 1 PLN freebetu za każdą zwycięską rundę z pierwszej serii spotkań drużyny na którą postawisz
 • jedyny wymóg to stawka – dokładnie 59 PLN
 • brak kursu minimalnego
 • freebet do wykorzystania na zakłady LIVE

 

Przypominamy, że zakładając konto na eWinner z kodem promocyjnym TYPERVIP możecie skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka!


forBET – MaxiZysk na e-sporty

OCENA BONUSU: 9/10

 

Powyżej już sporo się rozpisaliśmy na temat dzisiejszych wydarzeń na arenie rozgrywek CS:GO. Nie mniej jednak, na sam koniec zostawiliśmy tak zwaną truskawkę na torcie, czyli Maxi Zysk. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych promocji, jaką wymyślił bukmacher forBET. Zasady są zawsze takie same, różni się tylko oferta, na którą promocja obowiązuje. Dzisiaj skupiamy się na e-sporcie.

 • wpłać min. 20 PLN
 • wybierz na kuponie MaxiZysk – esport
 • zagraj kupon z oferty na e-sport (min. 3 zdarzenia)
 • ciesz się z podwojonego zysku!

 

Maxi Zysk zawsze cieszy się dużą popularnością! Koniecznie spróbuj swoich sił w podwajaniu zysku!