Nie lubicie poniedziałków? Bukmacherzy chyba też, bo w Kalendarzach dzisiaj cienko, chyba że lubicie obstawiać wirtualne wydarzenia: wirtualne bez podatku na eWinner, freebet za gry karciane na Forbet, wirtualny ranking na Totalbet.. poza tym dla najszybszych darmowe 5 złotych na Noblebet.


Tylko dziś – 14 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Sporty wirtualne bez podatku

Ocena bonusu: 2/10

1. Promocja „SPORTY WIRTUALNE – GRAJ BEZ PODATKU” obowiązuje dnia 14.12.2020 w godzinach od 0:00 do 23:59.

2. Promocja polega na powiększeniu przez Ewinner stawki zakładu o wysokość odpowiadającą obowiązującej stawce podatku od gier dla zakładów wzajemnych (stawka  wynosi 12%), tj. zmianie współczynnika z 0.88 na 1.0. Tym samym, Ewinner w ramach Promocji rekompensuje graczowi obniżony współczynnik odpowiadający podatkowi od gier.

3. Ewinner w ramach Promocji nie rekompensuje graczowi podatku dochodowego od wysokich wygranych w stawce 10% (w przypadku wygranych powyżej 2280zł)

4. Aby współczynnik zmienił wartość z 0.88 na 1.0. Gracz musi zawrzeć kupon AKO lub SOLO wyłącznie z oferty SPORTY WIRTUALNE.

5. Kurs łączny na kuponie nie może być niższy niż 2.20

6. Minimalna stawka kuponu to 20 zł.

7. Promocji nie można łączyć z ofertami innych dyscyplin.

8. Zakłady systemowe są wykluczone z promocji.

9. Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Cash Out”.

10. Niezależnie od postanowień niniejszego Regulaminu, Ewinner jako podatnik podatku od gier pozostaje nadal zobowiązany do jego zapłaty zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

11. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego(środków własnych).

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


ForBET: Freebet za gry karciane

Ocena bonusu: 2/10

Jak wiecie, poniedziałki w Kalendarzu Adwentowym zawsze są ciekawe. Nie inaczej jest dzisiaj. W czternastym dniu mamy dla Was freebet za Gry Karciane. Do zgarnięcia jest aż 30 PLN!

Wystarczy, że zagracie minimum trzy kupony ze stawką 30 PLN lub większą. Zakład należy postawić na jedną z naszych dwóch gier: Poker lub Black Jack. Niezależnie od wyniku na Waszym koncie pojawi się freebet 30 PLN, który będzie mogli wykorzystać np. na wtorkową ofertę.

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 13.12.2020 do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 14.12.2020 w godz. 00:00 – 23:59.

4. Aby skorzystać z promocji należy zagrać min. 3 kupony za min. 30 PLN każdy.

5. Kupony muszą zostać zagrane na zdarzenia z oferty Gry Karciane.

6. Każdy Gracz, który zagra kupony zgodnie z zasadami promocji otrzyma bonus freebet 30 PLN.

7. Bonusem należy obrócić jednokrotnie – całą kwotą bonusu – po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

8. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

9. Bonusy znajdą się na kontach Graczy w poniedziałek 15.12.2020 do godz. 16:00.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!


LVBET: Bonusy za wygrane kupony z najwyższym kursem

Ocena bonusu: 2/10

 • Promocja obejmuje zakłady postawione w dniu 14.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59).
 • W promocji automatycznie biorą udział gracze, którzy postawili kupon za minimum 50 PLN. Do promocji kwalifikują się wyłącznie wygrane zakłady.
 • W klasyfikacji generalnej gracz może zostać sklasyfikowany tylko raz. W przypadku kilku wygranych zakładów zaakceptowany zostanie najwyższy kurs.
 • Selekcje rozliczone jako “Zwrot” po kursie 1.00 będą automatycznie obniżać kurs łączny postawionego zakładu.
 • Wydarzenia zawarte na kuponie kwalifikującym się muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane do poniedziałku (14.12) do godziny 23:59.
 • Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady postawione za środki własne.
 • Trzech graczy z najwyższymi wygranymi kursami w dniu 14.12.2020 otrzyma bonus na konto. Nagrody: bonus 500 PLN: 1. miejsce – bonus 500 PLN / 2. miejsce – bonus 500 PLN / 3. miejsce – bonus 500 PLN.
 • W promocji nie biorą udziału:
  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych,
  • zakłady systemowe.

   

 • Bonusy zostaną dodane na konta graczy we wtorek (15.12) do godziny 17:00.
 • Użytkownik nagrodzony w promocji otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Laureaci zgadzają się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na ich rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w konkursie.
 • Bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 • Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Ranking Wirtualne

Ocena bonusu: 3/10