Czas rozpocząć drugą połowę kalendarza adwentowego. Co prawda, z racji iż dzisiaj jest poniedziałek, to w świecie piłki nie dzieje się niestety zbyt dużo. Nie przeszkadza to jednak w wyszukiwaniu najbardziej nietypowych typów. Święta coraz bliżej, tak więc przydałoby się ustrzelić dobry kupon, aby mieć dodatkowy zastrzyk gotówki, którą będzie można przeznaczyć na prezenty dla naszych najbliższych. Przypominamy, iż warto zapoznać się z zestawieniem promocji przygotowanych przez legalnych bukmacherów w ramach kalendarza adwentowego, które to pojawia się codziennie na naszej stronie internetowej!


LV BET – DARMOWE 10 PLN

Ocena bonusu: 9/10

Bukmacher LV BET w dniu dzisiejszym postanowił pobawić się w Świętego Mikołaja. Z okazji poniedziałku, użytkownicy mają możliwość odebrania darmowych 10 PLN na zakłady. W celu odebrania bonusu, należy wpisać kod: grudniowe10pln. Należy jednak się śpieszyć, ponieważ bonus ma swoje ograniczenia i odebrać go może tylko pierwsze 10 000 osób. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi z kursem minimalnym na poziomie 1.75.

Bukmacherzy rzadko rozdają pieniądze. Szkoda byłoby przegapić taką szansę, więc śpiesz się założyć konto na LV BET!


Betcris – ZAKŁAD ŁAŃCUCH

Ocena bonusu: 7/10

Dzisiaj bukmacher Betcris, postanowił wypromować oferowany przez niego zakład łańcuch, czyli możliwość wytypowania kilku zdarzeń na jednym kuponie. Znaczna część użytkowników z pewnością o nim wiedziała, aczkolwiek nie koniecznie świadomość takiej oferty mają osoby, które jeszcze nie założyły konta u tego bukmachera. Może właśnie to sprawi, że przestaną się one zastanawiać. W związku z tym, bardzo niskim kosztem można zgarnąć freebet w wysokości 10 PLN

 • wpłać min. 20 PLN
 • postaw zakład łańcuch za min. 20 PLN – min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia nie mniejszy niż 1.30
 • bez względu na rozstrzygnięcie otrzymasz freebet w wysokości 10 PLN
 • freebet możesz wykorzystać na kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, każde kurs 1.30.

Jeżeli nie masz jeszcze konta na Betcris, to załóż je jeszcze dziś i spróbuj swoich sił stawiając zakład łańcuch!


Superbet – 50 PLN BONUSU ZA GRY WIRTUALNE

Ocena bonusu: 7/10

Jak już wspominaliśmy oferta w dniu dzisiejszym niespecjalnie nas rozpieszcza. Jednakże, nie ma co się zbytnio tym przejmować. Na ratunek przybywają sporty wirtualne i promocja z nimi związana, przygotowana przez bukmachera Superbet. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości 50 PLN.

Pamiętajmy, że wysokość stawki i bonusów może być różna dla każdego gracza!

 • zagraj za przynajmniej 100 PLN w zakładce Gry Wirtualne
 • w zamian otrzymasz bonus w wysokości dokładnie 50 PLN

Bukmacher Superbet nie oszczędza na promocjach. Co więcej jego użytkownicy codziennie mają szansę na wygranie bonusów bez żadnego wkładu własnego!


eWinner – CASHBACK 50% DO 100 PLN NA WIRTUALNE

Ocena bonusu: 7/10

Z tej promocji ucieszą się raczej tylko te osoby, które obstawiają sporty wirtualne. Nie jest to raczej szerokie grono, aczkolwiek mamy świadomość, że na pewno są takie osoby! Podobno na sportach wirtualnych również można bardzo fajnie zarobić! Tylko dzisiaj, obstawiając wirtualne u bukmachera eWinner możemy skorzystać ze specjalnego cashbacku wynoszącego 50%, aż do 100 PLN!

 • stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty na sporty wirtualne
 • kurs każdego zdarzenia musi wynosić min. 1.60
 • jeżeli kupon nie wejdzie otrzymasz zwrot w formie freebetu w wysokości 50% stawki do 100 PLN
 • freebet możesz wykorzystać na dowolny kupon AKO z kursem min. 2.50

Przypominamy, że zakładając konto na eWinner z kodem promocyjnym TYPERVIP możecie skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka!


forBET – WIRTUALNE SPORTY BEZ PODATKU

OCENA BONUSU: 6/10

Z racji, iż oferta dzisiaj jest całkiem słaba, bukmacher forBET podobnie jak reszta bukmacherów, postanowił postawić w dniu dzisiejszym na sporty wirtualne. W związku z tym, użytkownicy mają możliwość obstawiania tej oferty z pominięciem podatku. Taka promocja zawsze cieszy, bo w przypadku wygranego kuponu nasza wygrana jest większa. Jest to odczuwalne szczególnie przy dużych potencjalnych wygranych, jak i wysokich stawkach.

 • postaw kupon z oferty na sporty wirtualne z min. 3 zdarzeniami
 • zadbaj, aby każde zdarzenie miało kurs nie mniejszy niż 1.30
 • ciesz się grą bez podatku!

Bukmacher forBET słynie z bardzo dobrej oferty i wysokich kursów! Załóż konto z kodem TYPERVIP i ciesz się szerokimi możliwościami!