Z niedzielnych Kalendarzy Adwentowych możemy uzyskać aż 3 freebety! Najciekawiej z nich wygląda freebet na eWinner, gdzie za kupon ze stawką 49 PLN otrzymamy drugie tyle do wykorzystania na zakładach live!


Tylko dziś – 13 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Freebet 49 PLN za zagranie kuponu za 49 PLN na piłkę nożną

Ocena bonusu: 9/10

 1. Promocja „Futbol Totalny v. 2” (dalej: Freebet) obowiązuje od godziny w dniu 13.12.2020 od godziny 00:01 do godziny 23:59.
 2. Aby otrzymać Freebet, należy postawić zakład AKO składający się z minimum 2 (dwóch) wydarzeń, WYŁĄCZNIE z oferty PIŁKA NOŻNA z minimalnym kursem 2.50
 3. Stawka zakładu musi wynosić dokładnie 49 ZŁ.
 4. Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają Freebet w wysokości 49 ZŁ.
 5. Przyznany Freebet należy wykorzystać za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej eWinner na dowolny zakład LIVE z kursem minimalnym 1.50 oraz maksymalnym 10.0, w ciągu 24 godzin od jego przyznania..
 6. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 7. Do oferty wlicza się WYŁĄCZNIE pierwszy zakład postawiony każdego dnia promocji.
 8. Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Custom Bet, Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 9. Wygrana z Freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.
 10. Promocjami nadrzędnymi są „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł”  oraz „Bonus od Drugiego Depozytu”. Gracze, którzy nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.
 11. Freebet zostanie dodany do konta graczy automatycznie po spełnieniu warunków promocji.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


ForBET: Freebet za finał BLAST Premier

Ocena bonusu: 6/10

W dniu dzisiejszym czeka nas wielkie wydarzenie w świecie esportu. Blast Premier Fall 2020 Finals jest jednym z największych eventów esportowych na całym świecie. W trzynastym dniu naszego Kalendarza Adwentowego mamy dla Was do zgarnięcie freebet 25 PLN!

Najlepsze drużyny w CS:GO takie jak Vitality, G2, NaVi czy Astralis, zmierzą się przeciwko sobie, w walce o pule 425,000$! Jest to turniej, który oglądają miliony widzów. Zagraj kupon AKO (min. 3 zdarzenia – kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30) za dokładnie 55 PLN, na którym znajdzie się typ z finałowego meczu BLAST PRO i odbierz freebet 25 PLN na zdarzenia z oferty ESPORT.

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 12.12.2020 do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 13.12.2020 w godz. 00:00 – 20:30.

4. Aby skorzystać z promocji należy zagrać kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, na którym znajdzie się przedmeczowy typ z oferty finałowego meczu BLAST Premier Fall 2020.

5. Pozostałe zdarzenia na kuponie AKO mogą pochodzić z dowolnej oferty przedmeczowej.

6. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.

7. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 55 PLN.

8. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon spełniający warunki promocji.

9. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

10. Każdy Gracz, który zagra kupon spełniający warunki promocji otrzyma bonus freebet 25 PLN.

11. Bonusem należy obrócić jednokrotnie – całą kwotą bonusu – po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty Esport. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

12. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

13. Bonusy znajdą się na kontach Graczy w poniedziałek 14.12.2020 do godz. 16:00.Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!


LVBET: Boost kursu w zakładach kombinacyjnych

Ocena bonusu: 3/10

 • Promocja ważna w dniu 13.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59).
 • W promocji biorą udział wyłącznie selekcje z Premier League oraz Serie A. Dodanie do kuponu selekcji z innych lig/dyscyplin, nie będzie powodowało podniesienia kursu całkowitego.
 • W przypadku zakładów objętych promocją “Zbijamy podatek po rejestracji” oferta Boost na Premier League i Serie A nie będzie dostępna.
 • Zakład kwalifikujący się do promocji to kupon kombi z minimum trzema (3) selekcjami na Premier League oraz Serie A.
 • W przypadku kiedy gracz posiada aktywny lub nierozliczony jeszcze bonus promocja nie będzie dostępna.
 • W promocji biorą udział pojedyncze selekcje o kursie minimalnym 1.25. W przypadku selekcji z kursem mniejszym niż 1.25 promocja będzie nieaktywna.
  • 1.05 (boost kursu całkowitego 5%) przy trzech selekcjach;
  • 1.10 (boost kursu całkowitego 10%) przy czterech selekcjach;
  • 1.15 (boost kursu całkowitego 15%) przy pięciu selekcjach;
  • 1.20 (boost kursu całkowitego 20%) przy sześciu lub więcej selekcjach.Stawiając kwalifikujący się do promocji zakład na wydarzenia z oferty sportowej w czasie trwania promocji całkowity kurs kuponu zostanie pomnożony o:
 • W momencie gdy jedna z selekcji zostanie rozliczona jako zwrot (po kursie 1.00) nie będzie ona brana pod uwagę. Przykład: gracz postawił zakład zbudowany z 4 selekcji, jego kurs został podwyższony o 10%, ale kiedy jedna z selekcji zostanie rozliczona jako zwrot to do promocji wliczane będą 3 selekcje, natomiast kurs całkowity zostanie powiększony o 5% (jak przy 3 selekcjach).
 • W promocji nie biorą udziału:
  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady systemowe,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych.

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Freebet za niecelne strzały w meczach Ekstraklasy

Ocena bonusu: 3/10