Dzięki buku już weekend! Na sobotę bukmacherzy przygotowali różne bonusy, od freebetów na eWinnerze i Totalbecie, przez bonus od wpłaty na LVBET, po bonusy za poprawne wytypowanie wyników na Forbet! Lećcie do nich, korzystajcie i wygrywajcie!


Tylko dziś – 12 GRUDNIA 2020!

EWINNER – Freebet 10 PLN za poprawnego strzelca w derbach Madrytu

Ocena bonusu: 3/10

1.   Promocja „FREEBET 10 PLN – DERBY MADRYTU „ (dalej: Freebet) obowiązuje w dniu 12.12.2020 w godzinach od 0:00 do 23:59.

2.   Aby otrzymać Freebet, należy postawić zakład SOLO na wydarzenie Real Madryt – Atletico Madryt  z oferty „CZY STRZELI GOLA W MECZU”  w określonym powyżej okresie promocyjnym.

3.   Minimalna stawka zakładu to 20 PLN.

4.   Klienci, którzy spełnią powyższe warunki i poprawnie wytypują strzelca bramki w ww. spotkaniu otrzymają Freebet w wysokości 10 PLN.

5.   Gracz w okresie trwania promocji może otrzymać maksymalnie jeden freebet.

6.   Jeżeli wytypowany przez Gracza zawodnik strzeli więcej niż jedną bramkę do konta Gracza zostanie dopisany jeden freebet.

7.   Przyznany Freebet należy wykorzystać na dowolny zakład w ciągu 7 dni.

8.   Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).

9.   Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.

10.  Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.

11.  FreeBet zostanie dodany do kont Graczy najpóźniej do godziny 19:00 w dniu 13.12.2020.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbieram moje 25 PLN bez depozytu
(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


ForBET: Bonusy za poprawne typowanie

Ocena bonusu: 3/10

Jesteśmy już na półmetku Kalendarza Adwentowego. W dwunastym dniu przygotowaliśmy dla Was super promocję – Weekendowy Typer. Macie dwa dni na pokazanie, kto jest najlepszym typerem i zgarnięcie ekstra bonusu. W puli czeka aż 5 000 PLN !

Zasady są proste. Waszym zadaniem jest typowanie piłki nożnej od soboty do niedzieli. Możecie grać co chcecie. Za poprawne typy na kuponie dostajecie punkty do rankingu według poniższej punktacji. Pamiętajcie, że identyczne kupony nie będą brane pod uwagę i nagradzamy tylko jeden raz za trafiony mecz, nawet jak macie go na kilku kuponach. Życzymy trafnych typów i wysokich wygranych!

1. Aby wziąć udział w promocji należy posiadać konto w serwisie iforbet.pl.

2. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 11.12.2020 do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.

3. Do promocji zaliczają się tylko kupony zagrane w okresie trwania rankingu od 12 grudnia, godziny 00:00 do 13 grudnia 2020 roku, godziny 23:59.

4. Liczba zdobytych punktów uzyskiwana jest wg poniższego przelicznika:

● Poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu – 3 punkty

● Poprawne wytypowanie remisu – 5 punktów

● Poprawne wytypowanie dokładnego wyniku – 10 punktów*

a) Maksymalna liczba punktów za pojedynczy kupon to 100 punktów.

b) W ramach jednego meczu możliwe jest uzyskanie maksymalnie 10 punktów

c) Punkty w ramach jednego meczu nie sumują się. W przypadku poprawnego wytypowanie dokładnego wyniku, punkty za wskazanie zwycięzcy lub remisu nie będą doliczane.

d) Zakłady systemowe nie będą uwzględniane w rankingu.

e) Kupony zawarte za stawkę bonusową nie będą uwzględnione w rankingu.

f) Kupony identyczne tj. zakłady posiadające te same zdarzenia na kuponie nie będą uwzględnione w rankingu. Wówczas punkty zostaną naliczone tylko za pierwszy taki kupon.

g) Punkty za poprawne wytypowanie wyniku meczu (1-X-2) lub dokładnego wyniku (DW)* będą przyznane jeden raz dla danego zdarzenia. W przypadku zagrania kilku kuponów z tym samym zdarzeniem, punkty zostaną dopisane tylko za pierwszy poprawny typ.

W przypadku zakładów na Dokładny Wynik (DW) punkty uzyskuje się jedynie za poprawne wskazanie rezultatu meczu (Dokładny Wynik).

„Punkty przypisywane są za każdy trafiony typ zgodnie z warunkami, niezależnie od statusu kuponu – wygrany czy przegrany”

5. Minimalna stawka dla każdego kuponu to 25 PLN. Kupony zawarte z niższą stawką nie będą zaliczane do rankingu

6. Aby kupon został zaliczony do rankingu wszystkie zdarzenia na nim zawarte muszą zostać rozliczone do 14.12.2020, godziny 01:00.

7
. Do promocji wliczają się jedynie kupony zagrane na przedmeczową ofertę na piłkę nożna w okresie trwania promocji.

8
. Do promocji nie będą wliczane zakłady NA ŻYWO.

9
. W przypadku unieważnienia zdarzeń lub zwrotu, punkty za dany kupon będą odejmowane.

10
. Gracze z najwyższą liczbą punktów otrzymają nagrody wg. poniższej klasyfikacji.

Miejsce 1 – Bonus 1 000 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsce 2 – Bonus 500 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsce 3 – Bonus 300 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsce 4 – Bonus 250 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsca 5 – Bonus 200 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsca 6 – 10 – Bonus 150 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsca 11 – 20 – Bonus 100 PLN w serwisie iforbet.pl

Miejsca 21 – 40 – Bonus 50 PLN w serwisie iforbet.pl

11
. W przypadku zdobycia takiej samej ilości punktów przez dwóch lub więcej graczy, o miejscu w rankingu zadecyduje liczba wniesionych zakładów.

12
. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z kursem minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20, minimum 2 zdarzenia na kuponie. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni.

a
) Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

13
. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

14
. Bonusy znajdą się na kontach graczy do poniedziałku 14.12.20, godziny 16:00.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!


LVBET: Bonus 50% od wpłaty do 1500 PLN

Ocena bonusu: 5/10

 • Promocja ważna w dniu 12.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59).
 • Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 1500 PLN) będzie przyznawany następująco: użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki. Klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X – Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Przy wpłacie powyżej 3000 PLN (na przykład 3500 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 3000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Do obrotu depozytem nie są zaliczane:
  • zakłady systemowe,
  • zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady wzajemnie wykluczające się.

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Freebet 25 PLN za kupony na derby

Ocena bonusu: 3/10