W dniach 1-24 grudnia kilku legalnych bukmacherów będzie przygotowywać codziennie nowe bonusy dla nowych jak i aktualnych graczy z okazji Kalendarza Adwentowego. Zaglądaj codziennie rano na naszą stronę główną, a znajdziesz wszystkie bonusy w jednym miejscu, bez konieczności skakania po bukmacherach. Dzisiejszy dzień będzie bardzo emocjonujący dla wszystkich fanów piłki nożnej, bo wraca Liga Mistrzów! Warto z tej okazji zajrzeć na eWinner, gdzie przygotowali dla was zakład bez ryzyka na te właśnie rozgrywki. Jeżeli zapisaliście się wcześniej do loterii świątecznej na forBET, na pewno nie pogardzicie również MaxiZyskiem który wam dziś przysługuje, a tym którzy jeszcze się nie zapisali radzimy szybko to zrobić, bo kolejne dni na pewno przyniosą więcej ciekawych bonusów.


Tylko dziś – 1 GRUDNIA 2020!

ForBET: MaxiZysk

Ocena bonusu: 9/10

Dziś i jutro odbędzie się 5. już kolejka Ligi Mistrzów. Zapewne poznamy kolejne rozstrzygnięcia w grupach. Natomiast dla Was będzie to okazja do podwojenia swojej wygranej dzięki MaxiZysk. Pamiętajcie, żeby wziąć udział w promocji należy zapisać się przynajmniej dzień wcześniej (do godziny 15:00) do Loterii Świątecznej. Następnie jedyne co musicie zrobić, aby otrzymać mnożnik wygranej, to w trakcie trwania promocji dokonać depozytu na minimum 20 PLN.
PS: Pamiętajcie, żeby wziąć udział w promocjach z Kalendarza Adwentowego należy zapisać się przynajmniej dzień wcześniej (do godziny 15:00) do Loterii Świątecznej. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to zapisać się można w TYM miejscu.

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
2. Promocja ważna jest tylko dla Graczy, którzy do dn. 30.11.2020 do godz. 23:30 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET.
3. Gracze, którzy wpłacą środki od 01.12.2020 od godziny 00:00 do 01.12.2020, do godz. 00:00 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN.
4. 
Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.
5.
Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 200 PLN, czyli za depozyt powyżej 200 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 200 PLN.
6.
Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.
7.
Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.
8.
 Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie.
9. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.
10. 
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo Ligi Mistrzów UEFA.
11.
Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.
12.
Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego.
13.
Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.
14.
Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.
15. Kupony, na których przynajmniej jedno zdarzenie zostało rozliczone po kursie 1.0 zostają wyłączone z promocji oraz powodują utratę MaxiZysku.
16.
Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku.

Nie masz konta w forBET? Odbierz bonusy na start!

Odbieram mój zakład bez ryzyka 176 PLN z kodem TYPERVIP

LVBET: Bonus 20PLN

Ocena bonusu: 7/10

 • Do promocji kwalifikują się gracze, którzy dnia 01.12 postawią zakład pojedynczy lub kombinacyjny o stawce minimalnej 20 PLN (17,60 PLN netto) o minimalnym kursie całkowitym 2.40.
 • Zakład o stawce 20 PLN należy postawić jednorazowo, bez rozbijania go na mniejsze stawki.
 • W promocji nie biorą udziału:
  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady o kursie łącznym mniejszym niż 2.40,
  • zakłady systemowe,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych.

   

 • Selekcje rozliczone jako “Zwrot” po kursie 1.00 będą automatycznie obniżać kurs łączny postawionego zakładu.
 • Do promocji kwalifikują się tylko te kupony, które zostaną rozliczone we wtorek (do godz. 23:59). Gracz może otrzymać maksymalnie 20 PLN bonusu.
 • Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).
 • Bonus zostanie dodany na konta graczy w środę (02.12) do godziny 17:00.
 • Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Brak konta na LVBET?


TOTALBET: Freebet 30+20 za rejestrację oraz freebet 25PLN na zakłady LIVE!

Ocena bonusu: 4/10


EWINNER – 60 PLN bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Ocena bonusu: 9/10

 • Promocja „60 PLN NA LIGĘ MISTRZÓW – GRAJ BEZ RYZYKA ” obowiązuje od godziny 00:00 do godziny 23:59 w dniu 01.12.2020.
 • Każdy Gracz może skorzystać z promocji tylko raz w określonym powyżej okresie promocyjnym.
 • W ramach Promocji Gracz, którego pierwszy kupon postawiony w określonym powyżej okresie promocyjnym, zawierający minimum 2 wydarzenia WYŁĄCZNIE z oferty zakładów PIŁKARSKA LIGA MISTRZÓW, których kurs łączny wynosi minimum 2.50 okaże się przegrany, otrzyma bonus, którego wartość odpowiada kwocie zwrotu stawki przeznaczonej na zawarcie tego zakładu, pomniejszonej o podatek od gier (czyli 12%).
 • Udział w promocji biorą jedynie kupony (zakłady) rozliczone (zakończone mecze/zdarzenia) do godziny 23:59 w dniu 01.12.2020.
 • Gracz otrzyma bonus automatycznie po zakończeniu wszystkich zdarzeń na kuponie.
 • Maksymalna wartość bonusu to 60 PLN (Jeżeli Gracz obstawi pierwszy kupon za 68.20 PLN i kupon okaże się przegrany, to otrzyma zwrot w wysokości 60 PLN w postaci bonusu. )
 • Minimalna kwota zakładu Promocji to 20 PLN (Jeżeli gracz zagra pierwszy w okresie promocyjnym zakład za kwotę niższą, automatycznie utraci możliwość skorzystania z oferty).
 • Środkami bonusowymi, należy obrócić jednorazowo na kuponie z minimalnym łącznym kursem kuponu 2.50.
 • Obrót bonusem zalicza się w momencie zakończenia wszystkich zdarzeń na kuponie.
 • Bonus należy aktywować (czyli obstawić zakład ze środków bonusowych na zasadach określonych w Regulaminie) w ciągu 24 godzin od momentu przypisania bonusu do konta Gracza. W przeciwnym wypadku bonus ulegnie wygaśnięciu.
 • Do Promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 • Promocją  nadrzędną jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN oraz Bonus 50% do 500 PLN . Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.

Nie masz konta na eWinner? Odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

(przed kliknięciem wyłącz AdBlocka)


NOBLEBET – Bonus 10 PLN!

Ocena bonusu: 8/10

1. W zakładce Moje Konto znajdź: KOD PROMOCYJNY.

2. Wpisz kod NB-LM-10PLN

3. Kwota 10 PLN natychmiast zostanie przypisana do Twojego konta.

Pośpiesz się, jeśli chcesz skorzystać z promocji, bo liczba kodów jest ograniczona.

Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.