Już dzisiaj dzień na który czekali wszyscy kibice naszej reprezentacji. To właśnie dziś 25 marca, Polska zagra na wyjeździe z drużyną Węgier. Fortuna przygotowała bonus dla tych którzy mają zamiar grać live.

Kadra bez ryzyka

W dniu dzisiejszym Polacy zagrają na wyjeździe z Węgrami na stadionie Groupama Arena w Budapeszcie. Wszyscy polscy kibice piłki nożnej wyczekują tego spotkania i zachodzą w głowę jak będzie grała nasza reprezentacja pod wodzą nowego trenera Paulo Sousy. W tym samym czasie grają też takie marki jak Włochy, Hiszpania, nasi grupowi rywale Anglia czy też Niemcy. Jest to idealna okazja żeby grać LIVE.

Z tej okazji Fortuna przygotowała promocję specjalnie dla osób grających LIVE. Aby wziąć w niej udział należy w godzinach 12:00 – 20:30 wpłacić depozyt minimum 100 zł z kodem promocyjnym „live„. Następnie trzeba zagrać kupon na dowolne zdarzenie z oferty LIVE za minimum 100 zł, jeśli twój kupon okaże się przegrany otrzymasz oczywiście wygraną, jeśli Ci się nie powiedzie i kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot 50 zł w punktach FKP.

 

Załóż konto na FORTUNA już teraz!

Odbieram darmowe 20 PLN na start