Już jutro rozpocznie się wyczekiwana przez fanów, kolejna gala KSW. To kolejna gala, która odbędzie się w ramach tej federacji. Z tej okazji, dostępna jest nowa promocja u jednego z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Fortuna kod promocyjny do aktywowania jej, uznała za zbędny. Polega ona, na możliwości zagrania typu, przygotowana przez Jerzego ,,Jurasa” Wrońskiego. Typy bukmacherskie, mało kiedy są mocno rozbudowane. Jednakże, inaczej jest w tym przypadku.

JURAS BOOST

W ramach jutrzejszej gali, odbędzie się kilka walk o pas. Juras wybrał trzy z nich, a następnie połaczył je w jeden typ. Zawodnik, który stoczył 28 profesjonalnych walk, wziął pod uwagę następujące walki: Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk, Izu Ugonoh vs. Marek Samociuk oraz Ziółkowski vs. Maciej Kazieczko. Co istotne, kurs na typ zaproponowany przez Jurasa wynosi, aż 16. Prezentuje się on następująco: Ugonoh i Kaczmarczyk wygrają przez K.O./T.K.O/dyskfalifikację oraz Ziółkowski wygra przez poddanie. Trzeba przyznać, że taki zakład warto wziąć pod uwagę. Wiadomo, że w sportach walki wszystko jest możliwe, dla tego warto przyjrzeć się podanym wyżej walkom.

Poza wspomnianymi wcześniej walkami, czekają nas równie emocjonujące pojedynki. Wszystkie oczy, najbardziej skupione najpewniej będą na walkę Tomasza Narkuna z Philem de Fries. Będzie to pojedynek o pas kategorii ciężkiej, który aktualnie należy do angielskiego zawodnika. Co ciekawe, zawodnicy mieli już okazje zmierzyć się ze sobą, w ramach KSW 47. Wtedy lepszy okazał się być Phil de Fries, jednak o rezultacie pojedynku, zadecydowała dopiero decyzja sędziów. Interesujący jest także fakt, że wspomniana walka również niosła ze sobą tą samą stawkę, co ta jutrzejsza – pas katergorii ciężkiej. Polak z całą pewnością będzie chciał się zrewanżować i zostać mistrzem wagi ciężkiej.

W celu skorzystania z typu, zaproponowanego przez Jurasa nie ma żadnych wymagań. Wystarczy znaleźć typ, w odpowiedniej zakładce (wyświetla się po kliknięciu w zakładkę MMA). Podpowiadamy, że na stronie głownej bukmachera, często pojawia się reklama, która promuje omawiany wyżej boost. Jak już zostało wcześniej wspomniane, jest to typ, który z całą pewnością warto jest pod uwagę. Zdecydowanie kusi wysoki kurs, a co więcej zakład jest naprawdę realny. O tym, czy Juras jest dobrym typerem, przekonamy się już jutro.

Zarejestruj się na Fortunie z kodem TYPERVIP i ciesz się specjalnymi bonusami!

Odbieram bonusy na start