Krzysztof Jotko po ostatniej przegranej z Seanem Stricklandem powróci do klatki UFC już 2 października tego roku. Rywalem Polaka będzie Misha Cirkunov, który do tej pory swoje pojedynki toczył w wadze półciężkiej. Kto jest faworytem pojedynku? Jakie kursy na to starcie przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Jotko – Cirkunov? To wszystko znajdziesz poniżej.

Zakłady bukmacherskie Jotko – Cirkunov na UFC Fight Night 193

Na ten moment zakłady bukmacherskie na walkę Jotko – Cirkunov możemy wyszukać jedynie w Fortunie. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu nie znajdziemy dodatkowych zakładów bukmacherskich na Jotko – Cirkunov takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Obecnie można jedynie skupić się na końcowym wyniku walki. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Zobacz także: Krzysztof Jotko MMA. Kim jest? Walki, wiek, UFC

Kursy Jotko – Cirkunov UFC Fight Night 193

Na ten moment według legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Krzysztof Jotko. Na zwycięstwo polskiego zawodnika kursy kształtują się w okolicy 1,57, zaś na wygraną Mishy Cirkunova 2,25. Takie przewidywania są najprawdopodobniej efektem tego, że urodzony na Łotwie zawodnik zdecydował się na zejście do niższej wagi. Nie wiadomo jak jego organizm zachowa się podczas zrzucania większej ilości kilogramów. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Jotko – Cirkunov UFC Fight Night 193

Krzysztof Jotko do momentu walki z Seanem Stricklandem miał znakomitą passę. Zanotował trzy kolejne wygrane z rzędu pokonując kolejno Alena Amedovskiego, Marc-André Barriaulta oraz Eryka Andersa. Te zwycięstwa doprowadziły go na kartę główną gali UFC on ESPN 23, jednak w walce ze Stricklandem Polak okazał się bezradny. Były podopieczny Mirosława Oknińskiego przegrał jednogłośnie na punkty. Jak się później okazało Jotko zmierzył się z Amerykaninem kiedy ten był w szczytowej formie. Swoją fenomenalną dyspozycję Strickland potwierdził w swojej kolejnej walce z Uriahem Hallem, który przed pojedynkiem zajmował ósme miejsce w rankingu UFC wagi średniej.

Zobacz także: Gdzie oglądać UFC

Ostatnim rywalem Mishy Cirkunova również nie był byle kto. Po półtora rocznej przerwie od walk Łotysz zmierzył się z Ryanem Spannem, który w ostatnich 10 pojedynkach zanotował aż 9 wygranych. Przegrał tylko raz, z Johnnym Walkerem na gali UFC Fight Night 178. To pokazuje, że zarówno Krzysztof Jotko jak i Misha Cirkunov wracają do oktagonu po przegranych z bardzo mocnymi rywalami.

Dla Łotysza najbliższy pojedynek może być walką o pozostanie w UFC. Bilans z jego ostatnich sześciu walk to 2-4. Cirkunov na walkę z Krzysztofem Jotko zdecydował się zejść do wagi średniej. Może się to jednak okazać dla niego zgubne. Nie wiadomo jak jego organizm zachowa się podczas zrzucania dodatkowych 9 kilogramów. Krzysztof Jotko w tym starciu powinien być minimalnym faworytem. Każdy powinien się jednak zastanowić czy kurs 1,57 na Polaka jest wart ryzyka. Warto przy okazji skorzystać z bonusu powitalnego Fortuny.

Typ: KRZYSZTOF JOTKO

Kurs: 1,57

Gdzie obejrzeć walkę Jotko – Cirkunov – transmisje

Gala UFC Fight Night 193 odbędzie się 2 paździenika 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w Flagstaff w Arizonie. Karta główna, której zwieńczeniem będzie pojedynek pomiędzy Thiago Santosem i Johnnym Walkerem, rozpocznie się o północy polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej najprawdopodobniej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

DO 20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

1. Kiedy odbędzie się walka Jotko –Cirkunov? Krzysztof Jotko i Misha Cirkunov zmierzą się na gali UFC Fight Night 193, która została zaplanowana na 2 października 2021 roku. Karta główna, na której odbędzie się ten pojedynek rozpocznie się o północy. 2. Kto jest faworytem tego starcia według legalnych bukmacherów? Według ekspertów i legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Krzysztof Jotko, na którego kurs wynosi 1,57.