Na 25 września 2021 roku został zaplanowany długo wyczekiwany pojedynek Anthony’ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem. W stawce pojedynku znajdą się pasy WBA, IBF, WBO i IBO. Na ten moment posiadaczem wszystkich z nich jest Anglik. Kto jest faworytem pojedynku? Jakie kursy na to starcie przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Joshua – Usyk? To wszystko znajdziesz poniżej.

Zakłady bukmacherskie Joshua – Usyk

Zakłady bukmacherskie na walkę Joshua – Usyk można znaleźć u zdecydowanej większości dostępnych na rynku bukmacherów. Obecnie walkę można już obstawiać między innymi u takich bukmacherów jak Betclic, Fortuna czy STS. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu u większości bukmacherów nie znajdziemy dodatkowych zakładów bukmacherskich na Joshua – Usyk takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Na ten moment rozbudowaną ofertę na tę walkę ma Betclic. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy bukmacherskie na walkę Joshua – Usyk

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem tej walki jest Anthony Joshua. Szanse obu zawodników rozkładają się w stosunku 1,40 na Anglika, 3,05 na Usyka i 26 do 1 na remis. Takie przewidywania nie są zaskoczeniem. Należy pamiętać, że dla Ukraińca będzie to dopiero trzeci pojedynek w wadze ciężkiej.

Zobacz także: Typy na dziś

Typy na walkę Joshua – Usyk

Nie jest tajemnicą, że Anthony Joshua będzie górował nad Ukraińcem pod względem warunków fizycznych. Oleksandr Usyk nie jest naturalnym ciężkim. Było to widać przy okazji ostatniego pojedynku 33-latka gdy jego przeciwnikiem był Dereck Chisora. Brytyjczyk był zdecydowanie większy i silniejszy od Ukraińca. Mimo znacznie lepszego wyszkolenia technicznego Usyk nie raz miał problemy z agresywnie nastawionym Chisorą. Widoczną przewagę uzyskał dopiero w drugiej połowie walki kiedy rywal opadł z sił i nie był już tak eksplozywny. Anthony Joshua jest znacznie lepszym pięściarzem niż Dereck Chisora. Posiada lepsze warunki fizyczne, a także jest zdecydowanie bardziej zaawansowany technicznie. Po przegranej z Andym Ruizem stał się także bardziej wyważonym zawodnikiem. Nie dąży już za wszelką cenę do nokautu. W rewanżu z Ruizem udowodnił, że potrafi utrzymać koncentracje i dyscyplinę przez całą walkę. Starcie Joshuy z Usykiem z pewnością będzie niezwykle wyrównane, jednak jeśli obaj zawalczą na sto procent swoich możliwości to zwycięsko z tego starcia powinien wyjść większy i silniejszy Anglik. Wydaje się również, że gdy Joshua naruszy Usyka i poczuje krew to może zakończyć pojedynek przed czasem. Na takie zdarzenie Betclic przewiduje kurs 1,90. Warto przy okazji odebrać Zakład Bez Ryzyka Betclic.

Typ: JOSHUA PRZED CZASEM 

Kurs: 1,90 

Gdzie obejrzeć walkę Joshua – Usyk – transmisje

Gala, na której rękawice skrzyżują Anthony Joshua oraz Oleksandr Usyk odbędzie się 25 września 2021 na stadionie Tottenhamu Hotspur w Londynie. Transmisja z tego wydarzenia zostanie wyemitowana w Sky Sports w systemie pay-per-view. Galę będzie można zobaczyć także na platformie DAZN.

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 50 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

1. Kiedy odbędzie się walka Anthony Joshua –Oleksandr Usyk?  Anthony Joshua i Oleksandr Usyk zmierzą się na gali, która rozpocznie się 25 września 2021 roku. 2. Kto jest faworytem tego pojedynku? Według bukmacherów faworytem tego starcia jest Anthony Joshua. Kursy na Anglika wynoszą obecnie 1,40.