Tego chyba nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że Antonio Conte jest pewniakiem do objęcia Realu Madryt i że lada chwila zostanie ogłoszony jako nowy szkoleniowiec Królewskich. Tymczasem przynajmniej do przerwy reprezentacyjnej klub poprowadzi inny trener.

Zdaniem telewizji La Sexta, Real Madryt w najbliższych meczach poprowadzi Santiago Solari. Były piłkarz Królewskich w latach 2013-2016 prowadził ekipę juniorów Realu Madryt, a od dwóch lat trenuje Real Madryt Castillę.

Dziennikarze donoszą, że opcja z Antonio Conte „zanika”. Nie wiadomo dokładnie skąd wzięły się te problemy, ale mówi się, że być może chodzi o rozwiązanie kontraktu z Chelsea. Wątpliwości wśród szefów Realu ma też budzić charakter Włocha, z którym nie zawsze łatwo się współpracuje. W związku z czym postawiono na Solariego, który – jeśli dobrze zapunktuje w najbliższych meczach – być może zostanie trenerem na stałe.

https://twitter.com/J_Krecidlo/status/1056909670919606274

Santiago Solari w Realu Madryt grał jako piłkarz w latach 2000-2005. Co ciekawe do ekipy Królewskich trafił z… Atletico Madryt. Potem występował jeszcze między innymi w Interze Mediolan, a ma na swoim ma także 11 występów w reprezentacji narodowej Argentyny.