Japończycy w pierwszym spotkaniu fazy grupowej sprawili ogromną niespodziankę i pokonali Niemców 2:1. W drugiej odsłonie meczu pokazali, że są reprezentacją, z którą należy się liczyć. Tego samego nie można powiedzieć o kadrze Kostaryki, która w fatalnym stylu przegrała aż 0:7 z Hiszpanią. W niedzielę zmierzą się zatem dwa zespoły, które zdążyły wzbudzić skrajne emocje. 

Japonia – Kostaryka mecz na Mistrzostwach Świata

W meczu z Niemcami zobaczyliśmy Japonię o dwóch obliczach. Pierwsza połowa w ich wykonaniu była bardzo słaba. Piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni byli jedynie tłem dla rywali i na dobrą sprawę, gdyby nie łut szczęścia, to już w pierwszych 45 minutach mogliby to spotkanie przegrać. Na drugą odsłonę meczu wybiegł inny zespół – natchniony i naładowany energią. To właśnie w dużej mierze dzięki cechom wolicjonalnym Niebiescy Samurajowie odwrócili losy spotkania z Niemcami i wygrali 2:1. 

Kostaryka miała sporego pecha, że w pierwszym meczu przyszło jej zagrać akurat z Hiszpanią. Los Ticos zderzyli się z La Furia Roja niczym z rozpędzonym buldożerem i zostali całkowicie zmiażdżeni. Przeciwko tak dobrze dysponowanemu rywalowi na dobrą sprawę nie mieli nawet szansy pokazać krzty swojego potencjału. A bez niego na Mistrzostwa Świata by nie awansowali. Celem nie jest awans do fazy pucharowej, ale warto zacząć od zmazania fatalnego wrażenia, pozostawionego po sobie w starciu z Hiszpanami.

Sprawdź nasze typy na mecz Argentyna – Meksyk!

Japonia już kilkukrotnie miała okazję rywalizować w ostatnich latach z Kostaryką. Za każdym razem była od niej lepsza. Podbudowani wygraną z Niemcami Samurajowie stoją przed ogromną szansą awansu do fazy pucharowej po raz drugi z rzędu. Sprzyjają im okoliczności, bo w przypadku zgarnięcia 3 punktów w najbliższym spotkaniu zdobędą upragniony awans. Trzeba będzie zatem po niego sięgnąć. Japonia ma po swojej stronie większość argumentów i wydaje się, że wie, jak zrobić z nich użytek. 

Japonia – Kostaryka kursy bukmacherskie

Jak przystało na pogromcę Niemców, Japończycy są w oczach najlepszych bukmacherów wyraźnymi faworytami niedzielnego meczu z Kostaryką. Kurs na wygraną Niebieskich Samurajów wynosi ok. 1.45, podczas gdy zwycięstwo ich rywali wyceniane jest aż na 8.00. Dysproporcję w sile drużyn pokazują także kursy na BTTS. Wydarzenie Obie drużyny strzelą gola, wyceniane jest aż na 2.29.

Japonia – Kostaryka typy bukmacherskie

Poznaliśmy się już co nieco na defensywie Kostaryki, która delikatnie mówiąc, nie jest najwyższej jakości. Piłkarze często gubią krycie i popełniają liczne błędy. Takowe z pewnością wykorzystają Japończycy. Znakomicie udawało im się to w starciu z Niemcami. Jeśli z podobną intensywnością zagrają w niedzielę, nie powinni mieć problemów ze strzeleniem goli. Mój pierwszy typ: Japonia Powyżej 1.5 gola z kursem 1.67 na Superbet. Koniecznie załóżcie u tego bukmachera konto z naszym kodem promocyjnym. Zyskacie w ten sposób dostęp do bonusu powitalnego Superbet

Awans do fazy pucharowej stał się celem Japonii, która będzie ze wszystkich sił dążyła do jego osiągnięcia. Poprzednie dwa starcia z Kostaryką zakończyły się jej wysokimi zwycięstwami – każde po 3:1. Piłkarze ofensywni są w dobrej dyspozycji, dlatego też spodziewam się w tym spotkaniu bramek. Mój drugi typ: Powyżej 2.5 gola z kursem 2.00. Na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na wszystkie spotkania mundialu w Katarze. 

Japonia – Kostaryka transmisja

Spotkanie transmitowane będzie na antenie TVP2 i TVP Sport. Początek tego starcia w niedzielę 27 listopada o godzinie 11:00. Spotkanie skomentują Przemysław Pełka i Robert Podoliński. 

Zwiń
Gdzie znajdę inne typy na mecz Japonia – Kostaryka? Inne typy na to spotkanie znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Typy Dnia.  Kto wygra mecz Japonia – Kostaryka? Wyniku starcia nie da się nigdy przewidzieć na pewno, ale dużo większe szanse na zwycięstwo ma Japonia.