JAKIEGO BUKMACHERA WYBRAĆ DO OBSTAWIANIA NBA I NHL?

6 stycznia 2020

W tym artykule przedstawimy pięciu legalnych bukmacherów oferujących najlepsze oferty na ligi NBA i NHL.

Fortuna

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce posiada wszystkie najważniejsze i najczęściej grane zakłady w NBA i NHL. W najpopularniejszej lidze koszykówki na świecie mamy możliwość obstawienia zwycięzcy w dogrywce lub bez, handicapów punktowych na daną drużynę, liczbę punktów ogółem, sumę punktów danego zespołu, kto wygra pierwszą kwartę oraz handicapy drużyn w pierwszej odsłonie meczu, zakłady do połowy, podwójną szansę (1 połowa lub mecz), kto wygra pierwszą i drugą połowę (możliwe obstawianie remisów) i liczbę punktów zawodnika. Jeżeli chodzi o NBA, to zdecydowanym plusem jest oferta na handicapy, ponieważ Fortuna oferuje nawet te najniższe o małych kursach, co pomaga przy obstawianiu zakładów AKO i dotyczy to również sumy punktów. Plusem są też pomniejszone od podstawowej linii zakłady na sumę punktów drużyny. Większość bukmacherów oferuje tylko podstawowe linie np. 114.5, a fortuna pozwala nam dodatkowo zagrać cztery inne linie (113.5, 112.5, 111.5 i 110.5). Do minusów należy zaliczyć brak zakładów na sumę punktów do połowy, brak zdarzeń na sumę pierwszej kwarty i pozostałych, brak zakładów na liczbę asyst, zbiórek i sumę (pkt, asysty i zbiórki) zawodników. Do dyspozycji mamy tylko punkty graczy. W NHL pogramy zwycięzców w regulaminowym czasie, po dogrywce, a także DNB (remis nie ma zakładu), liczbę goli w regulaminowym czasie i z dogrywką lub karnymi, zwycięzcę meczu i liczbę bramek, liczbę goli drużyn, zwycięzców i liczbę bramek drużyn i ogółem w danych tercjach, handicapy, dokładne wyniki, każda drużyna zdobędzie więcej niż 1,2 lub 3 bramki, pierwszy gol, przedział goli drużyny i strzelców bramek. Polscy bukmacherzy, jeśli chodzi o NHL, przedstawiają bardzo podobną ofertę, jedyne co mi przeszkadza w Fortunie to brak zakładów na punktację kanadyjską.
Na Start w Fortunie: 125 PLN bez ryzyka z kodem bonusowym: TYPERVIP

Betclic

Ten powracający na polski rynek, świeży bukmacher ma moim zdaniem jedną z ciekawszych ofert. Betclic oprócz popularnych zakładów dostępnych na rynku oferuje przedział punktów np. 0-150, 181-190 itd., ponadto pięć zdarzeń na sumę punktów drużyn (podobnie jak w fortunie), margines zwycięstwa danej drużyny np. 1-5, 6-10, 11-15 punktami, kombinację zwycięzca meczu + liczba punktów. Do najciekawszych typów należą te na zawodników. Można pograć, kto zdobędzie najwięcej punktów w drużynie i ta wygra cały mecz, sumę punktów, asyst i zbiórek zawodników, czy zawodnik zdobędzie ponad 20, 25, 30 i 35 punktów, gracz zdobędzie ponad 20 pkt, a jego drużyna wygra mecz, liczbę celnych rzutów za trzy punkty, sumę punktów, handicapy i zwycięzców w danych kwartach, czym zdecydowanie Betclic wyróżnia się wśród pozostałych bukmacherów. Warto też dodać, że mamy możliwość zagrania sumy punktów w drugiej połowie i handicapy drużyn na drugą część meczu. Jeżeli chodzi o NHL to Betclic raczy nas ilością od 350-400 zdarzeń! Wyróżniające zakłady to wygrana drużyny + liczba bramek zespołu, wyścig do dwóch lub trzech bramek, najwięcej bramek w danej tercji, margines wygranej np. gospodarze wygrają różnicą 1 gola, czas pierwszej bramki, czas ostatniego gola, oba zespoły strzelą w danej tercji. Niestety brak zakładów na punktację kanadyjską.
Na Start w Betclic: Cashback do 550PLN z kodem bonusowym: BONUS550

forBET

forBET słynie z zakładów specjalnych, a w przypadku NBA i NHL nie różni się niczym od pozostałych dyscyplin. Najciekawszym zakładem w NBA, jaki udało mi się znaleźć to suma punktów danego gracza i zwycięstwo jego drużyny, a także unikatowe zakłady na sumę punktów dwóch zawodników razem np. Kyrie Irving i Joel Embiid zdobędą powyżej/poniżej 46.5 punktów. Ponadto mamy do dyspozycji szeroką ofertę na asysty, zbiórki i połączenie wszystkiego w jednym, czyli pkt, asysty i zbiórki, niskie linie na handicapy i sumy punktów, przedziały punktów w meczu i zakłady łączone (wygrana drużyny + suma punktów). W NHL również możemy spotkań nietypowe zakłady jak na polskie standardy. Bardzo ciekawymi zdarzeniami są liczba celnych strzałów na bramkę, suma kar 2 minutowych, liczba bramek w przewadze lub osłabieniu. Oprócz tych nietypowych zakładów znajdziemy rozszerzoną ofertę na poszczególne tercje, zakłady łączone (zwycięzca i suma bramek) i strzelców goli.Na Start w forBET: 2000 PLN od trzech pierwszych depozytów z kodem rejestracyjnym: ZT50

Lvbet

Lvbet kusi przede wszystkim systemem handicapów azjatyckich. Jest to jedyny bukmacher, który oprócz zwykłych handicapów połówkowych jak np. -10,5, over/under 210,5 oferuje azjany, takie jak: -9,0, +7,0, over/under 210, co daje nam pewien zakres zabezpieczenia, że w przypadku gdy padnie dokładnie 210 punktów w meczu, lub drużyna wygra/przegra dokładnie taką różnicą punktów to dostajemy zwrot stawki. Tego typu handicapy azjatyckie mamy również do dyspozycji grając zakłady na sumę punktów w tercjach i połowach, a także handicapy na drużyny. Ponadto do unikatowych zakładów zaliczyć można zdarzenia, która kwarta będzie miała najwięcej lub najmniej punktów i liczbę punktów w kwarcie z najwyższą liczbą celnych oczek. W NHL Lvbet nie zaskoczy nas niczym nowym, większość zdarzeń podobnych do innych bukmacherów, ale znowu trzeba zwrócić uwagę, że praktycznie wszędzie mamy możliwość gry handicapów azjatyckich. Jest to jedyny taki bukmacher na polskim rynku i to czyni go wyjątkowym.
Na Start w LVBET: 20 PLN bez depozytu na start z kodem TYPERVIP

ETOTO

ETOTO podobnie jak Betclic oferuje bardzo szeroką ofertę na najpopularniejsze sporty rozgrywane w USA i Kanadzie. Oprócz gamy handicapów z niskimi liniami, które sprzyjają graniu zakładów akumulowanych mamy do czynienia z ciekawymi zdarzenia na wyścig do 12, 25 i 45 punktów, bardzo dobrą ofertę na zawodników (punkty, asysty, zbiórki i zakłady łączone). W NHL możemy znaleźć unikatowe zakłady na liczbę celnych strzałów zawodników, czego nie doświadczymy u żadnego polskiego bukmachera. Oferta ETOTO na najlepszą ligę hokejową na świecie w dużej mierze przypomina tą z Betclica, dlatego moim zdaniem jest to jedna z lepszych firm w Polsce, jeśli chodzi o zdarzenia związane z tą dyscypliną sportu. Ponadto ETOTO oferuje graczom bonus na nocne granie. Możemy zagrać za minimum 100 zł zakłady live na NFL, NHL, NBA, MLS i MLB, a w razie niepowodzenia otrzymujemy freebet w wysokości 50 zł, a bonus możemy powtarzać każdego tygodnia.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Wietrzykowski
Tomasz Wietrzykowski
9 stycznia 2020 11:51

W Fortunie, JEST PUNKTACJA KANADYJSKA i to nawet nieźle rozbudowana 😉 Pozdrawiam

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x