Przed nami trzecia kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. Czeka nas wiele emocji – dostarczą nam je chociażby starcie Wisły Płock z poznańskim Lechem, a także Cracovii z Legią Warszawa. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca aż 66 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu starć. Zadanie z pewnością nie należy do prostych, ale warto spróbować.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Jackpot na Ekstraklasę – 66 000 w puli

Wszyscy entuzjaści polskiej piłki z niecierpliwością wypatrują kolejnego weekendu. Ich oczekiwanie nie jest daremne, bowiem już w piątek o godzinie 18:00 rozpocznie się trzecia kolejka Ekstraklasy. W najbliższej kolejce zmierzą się także Raków Częstochowa ze Stalą Mielec i Piast Gliwice z Zagłębiem Lubin. Emocji tym sam z pewnością nie zabraknie. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera LVBet, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego pula wynosi 66 000 pln?

Zobacz również: Kod promocyjny LVBet

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 26.07-29.07.2022, do godziny 17:59, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie kombi muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 3 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy (typy 1 lub 2 lub X). Promocja dotyczy tylko oferty przedmeczowej. Nie wymaga się żadnego kursu minimalnego. Główna nagroda w wysokości 66 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 3 kolejki Ekstraklasy. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. W przypadku trafienia 8 z 9 meczów, wówczas gracz otrzyma bonusowe 2 000 pln. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 01.08.2022. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 1.75.