Mamy już połowę maja za sobą, a oznacza to, że nieubłaganie zbliża się koniec sezonu. W konsekwencji tego w większości rozgrywek zostało już naprawdę mało spotkań do rozegrania. W naszej krajowej PKO BP Ekstraklasie czeka na nas ostatnia kolejka, która w całości odbędzie się już w tę niedzielę. O ile kwestia tytułu mistrzowskiego jest już rozstrzygnięta, tak wciąż sprawą otwartą pozostaje temat europejskich pucharów i tego kto się w lidze utrzyma. Na ostatnią kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej nie mogło zabraknąć jakiejś promocji. Jedną z nich jest bonus od Betclic, gdzie do wygrania jest jackpot o wartości 60.000 zł.

JACKPOT 60000 zł

W tę niedzielę (16.05) rozpocznie się ostatnia kolejka PKO BP Ekstraklasy. Co ciekawe, wszystkie spotkania zaczną się o tej samej godzinie, więc drużyny które mają do zdobycia jakieś cele nie będą mogły zbytnio kalkulować tylko zmuszeni będą do zdobycia punktów. Jeżeli chodzi o drużynę, która zapewniła już sobie mistrzostwo – czyli Legię Warszawę, to zmierzy się ona z ostatnim aktualnie w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla ekipy ze stolicy jest to mecz o przysłowiową pietruszkę. Jeżeli jednak chodzi o gości, to w ciągu dalszym walczą oni o utrzymanie. Do tego jednak potrzebne jest im zwycięstwo nad Legią oraz porażka Stali Mielec. Oznacza to więc, że ich utrzymanie na ten moment nie zależy tylko od nich.

Stal Mielec zmierzy się z kolei ze Śląskiem Wrocław, który to w ciągu dalszym ma szansę na zajęcie miejsca dającego grę w kwalifikacjach do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Będziemy mieć w związku z tym mecz, w którym obu drużynom powinno zależeć na wygranej. Goście (Stal) wiedzą, że w ich przypadku nawet jeden punkt zapewni im utrzymanie w lidze. Z drugiej jednak strony, gospodarze nawet w przypadku zdobycia trzech punktów nie mają gwarancji awansu na czwarte miejsce w tabeli – musza liczyć na sprzyjające rezultaty w innych spotkaniach.

Ciekawie zapowiada się także spotkanie Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa. Co prawa obie drużyny mają pewną sytuację w lidze – Duma Pomorza zakończy sezon na 3 miejscu, z kolei ekipa z Częstochowy na drugim, aczkolwiek nie oznacza to, że w tym spotkaniu zabraknie emocji. Możemy się spodziewać, że drużyna ze Szczecina będzie chciała udowodnić coś swoim kibicom i pokazać, że wyższość Rakowa nad nimi w ligowej tabeli jest nieuzasadniona.

Legalny bukmacher Betclic wymaga, aby przed skorzystaniem z promocji najpierw do niej dołączyć za pomocą odpowiedniego przycisku. Znajdziemy go oczywiście w swojej skrzynce odbiorczej, gdzie przychodzą informacje o bonusach okazjonalnych. Po dołączeniu do akcji należy wytypować wszystkie osiem spotkań Ekstraklasy (tylko 1X2) i postawić na swoje typy 10 zł. Gracze, którzy poprawnie wytypują najwięcej wyników dostaną do równego podziału 60 tysięcy złotych. Dodatkowo, promocja połączona jest z akcją Pobij Footrolla. W przypadku kiedy weźmiemy udział w promocji i okaże się, że będziemy mieli więcej poprawnych typów niż Footroll, to otrzymamy bonus o wysokości 10 zł.

Odbierz 50 zł bez ryzyka na start z kodem TYPERVIP

Odbieram 50 PLN bez ryzyka z kodem TYPERVIP