Nadciągające dni zgromadzą przed odbiornikami przede wszystkim fanów naszej ukochanej Ekstraklasy. Z pewnością wszyscy sympatycy polskiego podwórka piłkarskiego nie mogą doczekać się 4 marca, kiedy to rozpocznie się już 24 kolejka Ekstraklasy! Będziemy mieli okazję zobaczyć aż dziewięć pojedynków. Lech Poznań podejmie Raków Częstochowa, a warszawska Legia zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. To tylko przedsmak tego, co czeka nas w dniach 04.03-07.03.2022. Jeden z legalnych bukmacherów wyszedł graczom naprzeciw i przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca 50 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu starć. 

Jackpot 50 000 pln na Ekstraklasę

Ekstraklasa przyciąga przed odbiorniki rzesze fanów. Mimo że liga być może nie jest na najwyższym poziomie, to ma ona swoisty klimat i cieszy się sporą popularnością.  Wspomniane wcześniej mecze to tylko kilka z nadciągających starć – zmierzą się jeszcze chociażby Górnik Zabrze z Cracovią, czy Pogoń Szczecin z Radomiakiem. Oprócz klasycznej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie? Warto skorzystać również z kodu promocyjnego od Betclic.

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 01.03-04.02.2022, do godziny 18:00, należy zagrać kupon z salda głównego za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 24 kolejki Ekstraklasy (typy 1 lub X lub 2). Kupon musi zostać zawarty z oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Główna nagroda w wysokości 50 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 11 walk. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Można również otrzymać jednorazowy bonus w wysokości 10 pln, jeżeli trafi się więcej zdarzeń niż kupon opublikowany na stronie promocji. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 07.03.2022. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 08.03.2022, do godziny 17:00. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 10 dni od otrzymania. 

[blok_bonus]