Nadciągający weekend zgromadzi przed odbiornikami fanów wyczekujących na powrót ukochanej Ekstraklasy. Z pewnością wszyscy entuzjaści polskiej piłki klubowej nie mogą doczekać się najbliższego piątku, tj. 04.02.2022, kiedy to po przerwie zimowej ruszy okrągła, dwudziesta kolejka najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Będziemy mieli okazję zobaczyć aż dziewięć meczów.  Wzrok szczególnie przykuwa starcie lidera, Lecha Poznań, z Cracovią. Jeden z bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest aż 35 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziwięciu starć. 

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Jackpot 35 000 pln na Ekstraklasę

Ostatni mecz Ekstraklasy odbył się 19 grudnia ubiegłego roku. Wówczas Radomiak niespodziewanie ograł warszawską Legię aż 3:0! Tym razem kolejkę rozpocznie Termalica Bruk-Bet, która podejmie u siebie białostocką Jagę. Rundę zakończy zaś mecz wspomnianego Radomiaka Radom z Wisłą Płock. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy, bo aż 35 000 pln! Jak wziąć udział w jackpocie

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 01.02-04.02.2022, do godziny 18:00, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 20 kolejki Ekstraklasy (typy 1 lub 2 lub X). Kupon musi zostać zawarty z oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Nie jest wymagany żaden kurs minimalny. Główna nagroda w wysokości 35 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 starć. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 09.02.2022. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania. 

[blok_bonus]