Najbliższa sobota będzie szczególnie wyjątkowa dla fanów jednej z najbardziej rozpoznawalnych gal freak-fight w Polsce. Z pewnością wszyscy sympatycy widowisk tego typu nie mogą doczekać się kolejnej edycji gali Fame, która odbędzie się 14 maja. Karta walk jest o tyle szeroka, że będziemy mieli okazję zobaczyć dziewięć pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Tromby z Gimperem, Fagata skrzyżuje rękawice z Moną, zaś Mateusz z kanału Fit Lovers zmierzy się z Josefem. To tylko przedsmak tego głośnego eventu. Jeden z legalnych bukmacherów wyszedł graczom naprzeciw i przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca 20 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu walk.

Jackpot 20 000 pln na Fame MMA 14

Fame MMA zbudowało już potężną markę, śladem której kroczą coraz to następne organizacje. W gale ponownie angażują się głośne nazwiska, a infrastruktura i rozmach jest naprawdę godny podziwu. Abstrahując od poziomu sportowego, która bywa bardzo różny, skupmy się na krótkotrwałej promocji. Oprócz klasycznej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego główna nagroda to 20 000 pln? Warto skorzystać również z kodu promocyjnego Betclic.

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 11.05-14.05.2022, do godziny 20:00, należy zapisać się do promocji i zagrać kupon z salda głównego za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 walk gali Fame MMA 14 (typy 1 lub 2). Kupon musi zostać zawarty z oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Główna nagroda w wysokości 20 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 walk. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Nagroda trafi na saldo freebetowe gracza w dniu do 17:00 w dniu 17.05.2022. 

[blok_bonus]