Nadciągająca sobota zgromadzi przed odbiornikami nie tylko fanów sportów drużynowych, ale również entuzjastów szeroko pojętych sztuk walki. Z pewnością wszyscy sympatycy gal typu freak fight nie mogą doczekać się 26 marca. Tego dnia odbędzie się 13 edycja gali FAME MMA. Będziemy mieli okazję zobaczyć aż dziewięć pojedynków. Paweł Mikołajuw, znany pod pseudonimem Popek, podejmie Normana Parke, Sergiusz „Nitro” Górski skrzyżuje rękawice z Pawłem Smektalskim, zaś Japczan zmierzy się z Pasutem. To tylko przedsmak tego głośnego eventu. Jeden z legalnych bukmacherów wyszedł graczom naprzeciw i przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca 20 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziwięciu starć.

Jackpot 20 000 pln na Fame MMA 13

Fame MMA zbudowało już w Polsce potężną markę, śladem której kroczą już kolejne organizacje. Gale typu freak fight zyskały w Polsce ogromną popularność i przyciągają przed odbiorniki rzesze fanów. W gale angażują się głośne nazwiska, a infrastruktura i rozmach jest naprawdę godny podziwu. Abstrahując od poziomu sportowego, która bywa różny, skupmy się na krótkotrwałej promocji. Oprócz klasycznej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie? Warto skorzystać również z kodu promocyjnego Betclic.

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 22.03-26.03.2022, do godziny 20:00, należy zagrać kupon z salda głównego za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 walk gali Fame MMA 13 (typy 1 lub 2, wynik końcowy). Kupon musi zostać zawarty z oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Główna nagroda w wysokości 20 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 walk. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Można również otrzymać jednorazowy bonus w wysokości 10 pln, jeżeli trafimy więcej typów niż przykładowy kupon na stronie bukmachera. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 29.03.2022, do godziny 17:00. Bonus trafi na konto bonusowe w formie freebetu.

 

[blok_bonus]