Nadciągający weekend zgromadzi przed odbiornikami nie tylko fanów piłki nożnej, czy koszykówki. Z pewnością wszyscy entuzjaści freak fightów nie mogą doczekać się najbliżej soboty, tj. 02.10.2021, kiedy to odbędzie się 11 edycja gali FAME MMA. Rozkład jazdy jest o tyle szeroki, że będziemy mieli okazję zobaczyć aż jedenaście pojedynków. Gwiazdą wieczoru będzie między innymi jeden z włodarzy organizacji, Michał “Boxdel” Baron, który skrzyżuje rękawice z trenerem personalnym i youtuberem, Maksymem Ziółkowskim. Jeden z bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest aż 20 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich 11 starć.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Jackpot 20 000 pln na Fame MMA 11

Gale freak fight zyskują w Polsce coraz to większą popularność, a to głównie za sprawą głośnych nazwisk zaangażowanych w największe tego typu organizacje. Dotychczas udało się nawet zaangażować byłego zawodnika UFC, Normana Parke’a. Doskonałym przykładem jest w zasadzie protoplasta jeśli chodzi o freak fighty na taką skalę – Fame MMA. W najbliższą sobotę odbędzie się już 11 edycja gali. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie?

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

jackpot-mma-zajawka

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 29.09-02.10.2021, do godziny 19:00, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 11 walk gali Fame MMA 11 (typy 1 lub 2). Kupon musi zostać zawarty z oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Nie jest wymagany żaden kurs minimalny. Główna nagroda w wysokości 20 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 11 walk. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 05.10.2021. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

jackpot-mma-regulamin

ODBIERZ BEZ RYZYKA

DO 50 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>