W dniach 17.12-19.12.2021 rozegrana zostanie dziewiętnasta kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. W jej ramach, niepokonana na swoim stadionie Wisła Płock, zmierzy się z okupującą trzecie miejsce w tabeli Lechią Gdańsk. Samodzielny lider Ekstraklasy, Lech Poznań, rozegra trudne starcie z Górnikiem Zabrze, zaś wicelider, Pogoń Szczecin, zagra z Wartą Poznań. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest aż 20 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu starć. 

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Jackpot 20 000 pln na Ekstraklasę

Wszyscy entuzjaści polskiej piłki z zadumą obserwują poczynania warszawskiej Legii. Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej piłki zajmuje ostatnie miejsce w tabeli! W najbliższej kolejce zmierzą się z beniaminkiem z Radomia, Radomiakiem. Emocji tym sam z pewnością nie zabraknie. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego pula wynosi 20 000 pln

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 14.12-17.12.2021, do godziny 18:00, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 19 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy (typy 1 lub 2 lub X). Promocja dotyczy tylko oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Nie wymaga się żadnego kursu minimalnego. Główna nagroda w wysokości 20 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 19 kolejki Ekstraklasy W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 21.12.2021. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania. 

[blok_bonus]