Pierwsza runda Indian Wells gra już w najlepsze. Nie oznacza to jednak, że na typowanie jest już za późno. Tym bardziej że turniej potrwa aż do 17 października. Z jego okazji interesującą promocję przygotował bukmacher forBet. Oferuje on grę bez podatku na cały okres trwania turnieju!

GRA INDIAN WELLS. TYPUJ BEZ PODATKU

Świątek i Hurkacz z szansami na zwycięstwo

Za nami już pierwsze rozstrzygnięcia w turnieju Indian Wells. Nasza reprezentantka, z którą wiążemy największe nadzieje, czyli Iga Świątek, turniej rozpocznie jednak od kolejnej rundy. Wszystko to dzięki wysokiej pozycji w rankingu WTA. Polka do turnieju przystępuje jako 4 rakieta świata, co jest już ogromnym osiągnięciem. Warto nadmienić, że Świątek ma dopiero 20 lat! Do tego jest w gronie zawodniczek typowanych przez najlepszych bukmacherów do zwycięstwa w turnieju.

Do zmagań w Wells Open przystępuje również Hubert Hurkacz. Podobnie jak Iga, tenisista turniej rozpocznie od 1/32, w której zagra ze zwycięzcą pary Popyrin – Kecmanovic. Hurkacz przed Wells klasyfikowany był jako 12 zawodnik rankingu ATP. Jeśli dalej będzie on utrzymywał wysoką formę, turniej może być dla niego przepustką do lokaty w pierwszej 10 rankingu najlepszych tenisistów na świecie.

zasady-promocji-forbet

Promocja forBet trwa od 05-17.10. Aby wziąć w niej udział, należy zagrać kupon z minimum 3 zdarzeniami z oferty tenisowej. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. Kupon zagrany zgodnie z zasadami promocji nie będzie uszczuplony o kwotę podatku. Bukmacher ma również bogaty bonus powitalny forBet. Warto z niego skorzystać obstawiając Wells Open.

warunki-promocji-forbet

[blok_bonus]