Już 23 lipca odbędzie się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Impreza ta wiąże się prestiżem ale także wysokim poziomem sportowym zawodników. Wiele osób mniej lub bardziej śledzi zmagania sportowców na Igrzyskach. Z tej okazji forBET przygotował promocję stylizowaną na Igrzyska. Jeśli nie jesteście przekonani co do bukmachera forBET, opinie o nim stoją do Was otworem!

Igrzyska forBET

Promocja została podzielona na cztery etapy. Każda nazwa etapu nawiązuje do Igrzysk Olimpijskich. Pierwszy etap nosi nazwę „Pięciobój”. Drugim etapem jest „Maraton”. Kolejnym jest „Sprint”, a ostatnim „Meta”. Każdy etap trwa w wyznaczonym przez organizatora czasie. Pięciobój rozpoczął się 13 lipca i zakończy 22, od razu po nim wystartuje maraton, który potrwa od 23 lipca do 8 sierpnia. Sprint ruszy 1 sierpnia, a zakończy się wtedy kiedy Igrzyska Olimpijskie, czyli 8 sierpnia. Meta zaś trwa cały okres obowiązywania promocji.

W ramach pierwszego etapu, gracze będą zdobywać punkty grając zakłady wirtualne. Gracze będą otrzymywać nagrody na podstawie zajętego w rankingu miejsca. Nagrodzonych zostanie 30 osób. Zawodnik, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma bonus 1000 zł w serwisie forBET. W ramach tych rozgrywek gracze będą zbierać punkty za komplet 5 kuponów – zagranie 5 kuponów na zakłady wirtualne jednego dnia. Oprócz tego można otrzymać ekstra punkty za kupony wygrane.

W drugim etapie także można zgarnąć zasady na tej samej zasadzie co w pierwszy. Z tym, że podczas Maratonu należy grać zakłady na Igrzyska Olimpijskie. Za każdy kupon spełniający wypisane w regulaminie warunki będzie wart 10 punktów, oprócz tego można zgarnąć ekstra punkty za aktywność.

Trzeci etap, ma identyczne zasady jak drugi, z tym, że ekstra punkty są tam przyznawane za każde 50 kuponów. W trakcie trwania tych etapów jak zostało wspomniane gracze będą zdobywać punkty. Wszystkie te punkty liczą się do klasyfikacji generalnej. Zawodnik, który uzbiera najwięcej punktów w trakcie trwania tej promocji i w klasyfikacji generalnej zajmie 1 miejsce otrzyma 15% ze zgromadzonej puli nagród, drugie miejsce otrzyma ich 11%, z każdym kolejnym miejscem procent się oczywiście zmniejsza. Pula nagród jest wyrażana w gotówce i generowana jest na podstawie medali, które będą zdobywać nasi Olimpijczycy. Za złoty medal Polaków do puli dokładane jest 10 000 zł, za srebrny 5 000 zł, a za brązowy 2 000 zł. Jeśli więc Polacy wrócą z 14 medalami ( 5 złotymi, 4 srebrnymi i 5 brązowymi) w puli nagród znajdzie się 80 000 zł w gotówce, czyli zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma 12 000 zł, które będzie mógł od razu wypłacić.

 

Aby zdobywać punkty, w pierwszym etapie należy grać kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami, na których minimalny kurs pojedynczego zdarzenia będzie wynosił 1.30, za co najmniej 10 zł. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 50 punktów za zagrane kupony na dzień. Oznacza to, że premiowanych punktami jest 5 pierwszych kuponów. Dodatkowo za każdy wygrany kupon będą naliczane ekstra punkty, jeśli gracz zagra kupon za 200 zł i go wygra otrzyma 200 dodatkowych punktów. Maksymalnie można otrzymać 300 dodatkowych punktów za jeden kupon. W drugim etapie każdy kupon punktowany jest za 10. Minimalna stawka wynosi 10 zł, a na kuponie muszą znaleźć się 3 zdarzenia, 1 z nich musi pochodzić z oferty na IO, a kurs minimalny pojedynczego zdarzenia musi być większy niż 1.30. W trzecim etapie zasady są takie jak w 2. O promocji przeczytasz tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera to pamiętaj, że możesz skorzystać z kodu promocyjnego, forBET przyznaje wtedy 3 bonusy powitalne.

Odbierz podwojenie pierwszej wpłaty, tydzień bez podatku i MaxiZysk na wszystko do 200 zł na forBET!