Już dziś kolejna dawka emocji w jednej z największych e-sportowych imprez. Intel Extreme Masters, na której mierzą się najlepsze ekipy świata counter – strike. Czy faworyci potwierdzą swoją grą, że zasługują na to miano? A może będzie to turniej niespodzianek? Nie ważne co się stanie, z pewnością warto skorzystać z przygotowanego bonusu od Betfana.

IEM: freebet za dwa zagrane kupony

Tegoroczny IEM w Kolonii jako turniej LAN obejść się musi niestety bez obecności publiczności. Skutki pandemii nie ominęły nawet świata e-sportu jak widać. Szczególnie bolesne może to być dla grającej dziś o godzinie 13:30 ekipy Sprout rodem z Niemiec właśnie.

Pamiętamy Virtusów grających w Katowicach mających po swojej stronie całą biało-czerwoną ścianę kibiców. Taki widok bez wątpienia napełnia zawodników dodatkową energią i wolą walki. Dziś Niemcy będą musieli jednak poradzić sobie bez tego wsparcia.

Czeka ich dziś starcie z Team oNe Esports, drużyną brazylijską, która podobnie jak ich dzisiejsi rywale przegrała swój wczorajszy mecz. Dla obu ekip więc to spotkanie jest niezwykle ważne.

Jednakże mimo braku obecności kibiców legalni bukmacherzy zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku upatrują w ekipie Sprout. Kurs w wysokości 1.37 na drużynę z Niemiec pokazuje to dość dobitnie.

O tej samej godzinie dojdzie również do starcia amerykańsko – chińskiego. EvilGeniuses podejmują ViCi Gaming. Tutaj również według bukmacherów zapowiada nam się łatwa przeprawa jednej z drużyn. Zwycięstwo faworyzowanych amerykanów w tym meczu według bukmacherów warte jest przelicznika równego 1.21.

Nie inaczej sytuacja się ma w dwóch pozostałych późniejszych starciach dzisiejszego dnia. Grające o 16:45 Complexity jest zdecydowanym faworytem w meczu z francuskim Team Ldlc, natomiast grający o tej samej godzinie zawodnicy OG według bukmacherów powinni bez większych problemów pokonać australijski Rengades.

Jednak jak w życiu, tak i w sporcie, a nawet w e-sporcie nie ma nic pewnego. Mimo obecności zdecydowanych faworytów emocji dzisiaj nie zabraknie. Na tę okazję bukmacher Betfan przygotował dla nas ciekawą propozycję.

Aby skorzystać z tego bonusu spełnić trzeba kilka prostych kroków. Należy zacząć od postawienia dwóch różnych kuponów za dokładnie 49 zł. Każdy z nich zawierać musi zdarzenia dotyczące zmagań e sportowych. Minimalny kurs każdego z kuponu nie może wynosić mniej niż 2.5. Dodatkowo wszystkie zdarzenia zawarte na naszych kuponach muszą zostać rozstrzygnięte do 18.07, do godziny 23:59.

Spełniwszy powyższe proste warunki czeka nas miła nagroda. A konkretnie freebet w wysokości 49 zł! Co więcej, bukmacher nie zamyka nam możliwości odbierania tego bonusu po pierwszym razie. Łącznie możemy zyskać aż pięć freebetów, oczywiście za odpowiednią wielokrotność spełnienia warunków promocji.

Odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł w Betfan!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP