Oprócz starcia Anglii z Francją na jeden z najciekawszych meczów ćwierćfinałowych zapowiada się Holandia – Argentyna. Obie drużyny dysponują podobnym potencjałem, a indywidualności w ich kadrze robią wrażenie. Albicelestes prowadzi do kolejnych sukcesów starzejący się jak dobre wino Lionel Messi. 35-latek nie porzucił marzeń o zdobyciu mistrzostwa świata. Czy to będzie ten rok? Betfan przygotował dla nas specjalną promocję na okazję tego meczu. Zapoznajcie się z jej szczegółami. 

Holandia – Argentyna: wybierz mądrze w Betfan

Holendrzy w kraju są krytykowani za styl gry i osiągnięcia, choć na mundialu w Katarze nie przegrali żadnego meczu. W ⅛ finału dość gładko poradzili sobie ze Stanami Zjednoczonymi. Wygrana 3:1 zapewniła im awans do ćwierćfinału, choć ambicje są jeszcze większe. Co prawda w starciu z Argentyną nie są w opinii legalnych bukmacherów faworytem, jednak ich szans nie należy przekreślać. Obie drużyny mierzyły się ostatni raz na Mistrzostwach Świata w 2014 roku. W półfinale Argentyna wygrała wówczas z Holandią dopiero po konkursie rzutów karnych. W regulaminowym czasie padł bezbramkowy remis. Wtedy Oranje również prowadził Louis van Gaal. Doświadczony trener chciałby w piątek odegrać się na Argentyńczykach. 

Argentyna już przed turniejem wymieniana była w ścisłym gronie faworytów do sięgnięcia po mistrzostwo świata. Albilcelestes może nie grają w sposób tak efektowny, jak Brazylia, czy Francja, ale udało im się osiągnąć ten sam etap rozgrywek co tym dwóm drużynom. Podopieczni Lionela Scaloniego skupiają się obecnie nieco mocniej na defensywie i bronieniu dostępu do własnej bramki. Bez formy jest Lautaro Martinez, który nie stanowi odpowiedniego wsparcia dla kolegów w ataku, a w starciu z Australią zmarnował doskonałą sytuację do zamknięcia meczu. Albicelestes mogą jednak liczyć na Emiliano Martineza. Golkiper jest w dobrej formie i po słabszym meczu z Arabią Saudyjską wskoczył na swój standardowy, wysoki poziom. Na naszej stronie bukmacherskiej znajdziecie typy bukmacherskie na to i pozostałe spotkania ćwierćfinałowe. 

Zasady promocji Betfan Holandia – Argentyna

Promocja Betfan trwa do 9 grudnia godziny 20:00. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon za dokładnie 29, lub 89 zł i zagrać typ na mecz Holandia – Argentyna ze specjalnego linku, podanego przez bukmachera. Oprócz tego na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej dwa inne zdarzenia z kursem min. 1.40. Możemy skorzystać z dwóch wariantów na to spotkanie. Wybrać Holandię i wówczas W przypadku zwycięstwa Holandii rozliczymy wygraną po kursie 4.00. W przypadku przegranej Holandii lub remisu zakład będzie przegrany. Możemy też wybrać Argentynę, a wtedy bez względu na końcowy wynik meczu Holandia – Argentyna, zdarzenie na Argentynę będzie wygrane. Nie zapomnijcie podczas zakładania konta u bukmachera skorzystać z naszego kodu promocyjnego Betfan. Wówczas uzyskacie dostęp do bonusu powitalnego. 

Warunki promocji Betfan Holandia – Argentyna