Nie samą piłką nożną człowiek żyje. W nowy rok wchodzimy z przytupem, zwłaszcza w kontekście promocji od legalnych bukmacherów. Styczeń będzie wspaniałym miesiącem przede wszystkim dla fanów jednego z najbardziej popularnych sportów zimowych, a więc hokeja. Przed nami wiele ciekawych starć, jak chociażby mecz lidera Konferencji Zachodniej, czyli Vegas Golden Knights, z Chicago Blackhawks. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje zwrot za przegrany kupon. Jak przystąpić do promocji?

Hokejowe Godziny Mistrzów

Do gry, po przerwie świątecznej, wracają wszystkie topowe ligi w najróżniejszych dyscyplinach sportowych. W ramach Konferencji Wschodniej NHL obecny lider, Tampa Bay Lightning, podejmie ekipę Calgary Flames. Bukmacher Fortuna wychodzi nam, graczom, naprzeciw. Znana promocja w ramach Godzin Mistrzów od teraz obejmować będzie również hokej! Jakie są warunki wzięcia udziału promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

W każdą środę stycznia (05.01, 12.01, 19.01, 26.01), w godzinach 0:00-02:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem promocyjnym NHL. Następnie, w ciągu 12h, należy zawrzeć zakład LIVE (solo, ako, kombi) za minimum 30 pln. W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot 30 pln w punktach FKP. Bonus nie wymaga aktywacji. Promocja łączy się z Happy Hours. Kupon musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 24h od jego zawarcia. Bonusy nie łącza się ze sobą.

[blok_bonus]