Ekstraklasa i Bundesliga już grają! Nie brakuje także rozgrywek w Danii, Czechach, Serbii czy na Węgrzech. Obstawiasz? To dobrze, bo  Betclic ma dla Ciebie ubezpieczenie w razie niepowodzenia. Typuj już dziś zakład bez ryzyka Betclic! Jak? Jeżeli tylko jeden mecz nie wejdzie, otrzymasz bonus.

Jak odebrać?

  1. Postaw kupon na Betclic złożony z 4 zdarzeń na piłkę nożną, każde z nich z kursem minimum 1,50
  2. Jeśli tylko jedno zdarzenie zepsuje Ci kupon, otrzymasz zwrot 100% stawki (do maksymalnie 40 PLN) w formie bonusu do obrotu x6 po kursie 2,00.

Zasady

  • Promocja obowiązuje w Betclic od piątku 29 maja godz 12:00 do niedzieli 1 czerwca godz 23:59. Do tego czasu wszystkie mecze na kuponie muszą zostać rozliczone do końca niedzieli.
  • Przed postawieniem kuponu gracze muszą dołączyć do promocji
  • W przypadku większej liczby kuponów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie pierwszy postawiony spełniający warunki (4 zdarzenia na piłkę nożną, każde z kursem 1,50+)
  • W przypadku gdy jedna z selekcji zostanie rozliczona jako zwrot i obniży kurs całkowity kuponu poniżej wartości kwalifikującej, kupon nie zostanie zaliczony na poczet promocji. Omijaj więc zakłady typu „remis – nie ma zakładu / bez remisu”
  • Bonusy zostaną wypłacone na konta graczy do 2 czerwca godz 23:59
  • Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w okresie 7 dni od przyznania.
  • Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony zawierające zakłady na „podwójną szansę” (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty „Super Kursy”, kupony zawierające zakłady z oferty „Boost”. Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

Odbierz 50 PLN na start bez ryzyka – bez warunków obrotu, środki można od razu wypłacić! – jeden z najlepszych bonusów na rynku!

Odbierz 50 zł bez ryzyka z kodem TYPERVIP