Zbliżający się weekend zapowiada się szalenie interesująco, gdyż czekają nas naprawdę warte uwagi starcia. Na wyspach będziemy świadkami jednego z najciekawszych meczów tego sezonu. Chelsea zmierzy się z Manchesterem City w ramach Pucharu Anglii. To bez wątpienia starcie z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. To tylko jeden z wielu meczów, które powinny przykuć naszą uwagę. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, który przygotował specjalną ofertę dla aktywnych klientów.

Happy Hours w Betters

Na domiar wszystkiego, liga hiszpańska również nie odpuszcza. W sobotnie popołudnie słynny Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z Villarrealem. Te i inne spotkania to zwiastun nadciągającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem. W związku z tym warto mieć na uwadze kod promocyjny Betters. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy korzystać z niespodziewanych promocji. Jak to działa?

Promocja Happy Hours dotyczy tylko graczy, którzy mają aktywną subskrypcję sms u bukmachera. Happy Hours organizowane jest przynajmniej raz w tygodniu i trwa co najmniej kilka godzin. Aktywni gracze co jakiś otrzymują powiadomienie sms o warunkach promocji, a także o nagrodzie – freebecie lub bonusie. Nagroda jest ważna 72h od przyznania. Dokładny regulamin promocji trafi na skrzynkę gracza w serwisie bukmachera.