Nadchodzący weekend zapowiada się szalenie interesująco, bowiem czekają nas naprawdę interesujące starcia. Na wyspach będziemy świadkami jednego z najciekawszych meczów tego sezonu. Chelsea zmierzy się na wyjeździe z Manchesterem City. To bez wątpienia mecz z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Kierując się na zachód Europy – będąca w świetnej dyspozycji Sevilla spróbuje swoich sił na wyjeździe z szukającym formy Realem Betis w rozgrywkach Pucharu Króla. To tylko kilka z wielu meczów, które powinny przykuć naszą uwagę. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

Happy Hours na weekendy – graj bez podatku

Na domiar wszystkiego, liga angielska nie odpuszcza. W niedzielne popołudnie rewelacyjnie grający Arsenal podejmie Tottenham, prowadzony przez Antonio Conte. Te i inne spotkania to zwiastun nadciągającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem. W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny Fortuny. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy korzystać z gry bez podatku nawet w weekendy! Jak skorzystać z promocji?

Promocja na grę bez podatku w zakładach przedmeczowych obowiązuje w każdą sobotę oraz niedzielę, od godziny 12:00 do 15:00. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Minimalna stawka to 2 pln. Gra bez podatku na żywo obowiązuje 24/7 przez 7 dni w tygodniu!

[blok_bonus]