[blok_bonus]

 

Trwający już weekend dla fanów futbolu jawi się jako szalenie interesujący, bowiem czekają nas naprawdę ciekawe starcia. Po przerwie wróciły polskie ligi – Ekstraklasa, a także 1 Liga. Rozgrywki otworzył mecz Rakowa Częstochowa, który skromnie pokonał Wartę Poznań 1:0. Przed nami choćby starcie obecnego mistrza Polski, poznańskiego Lecha, ze Stalą Mielec. To bez wątpienia mecz z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na starcia na polskich boiskach, które powinny przynieść wiele emocji. 

Happy Hours na Ekstraklasę i 1 Ligę

Na domiar wszystkiego, w niedzielne popołudnie czeka nas mecz pomiędzy beniaminkiem z Łodzi, Widzewem, a Pogonią Szczecin. Czy zawodnicy Janusza Niedźwiedzia, którzy w tym meczu są raczej underdogiem, będą w stanie pokonać Portowców? W niedziele zagrają też Wisła Płock z Lechią Gdańsk. Te i inne spotkania oddają ducha trwającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem. W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny Fortuny. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy korzystać z gry bez podatku! Jak skorzystać z promocji?

W dniach 15.07-17.07.2022, do godziny 15:00, należy zagrać przedmeczowy kupon składający się z minimum 3 zdarzeń dotyczących Ekstraklasy lub/i 1. Ligi. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i potencjalnie będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Minimalna stawka to 2 pln. Gra bez podatku na żywo obowiązuje 24/7 przez 7 dni w tygodniu!