Małymi krokami zbliża się najciekawszy moment w przerwie między sezonami czyli oczywiście okienko transferowe. Oznacza to, że jak co roku będziemy świadkami wielu spekulacji co do zmiany barw przez poszczególnych zawodników. W ostatnim czasie coraz głośniej robi się o potencjalnym transferze norweskiego talentu – Erlinga Haalanda. Napastnik pomimo młodego wieku już jest uważany przez wielu za jednego z lepszych na swojej pozycji. Warto więc się zastanowić w jakich barwach Haaland rozpocznie nowy sezon. Betfan bonusu z tej okazji co prawda nie przygotował, ale przedstawił ciekawy zakład specjalny.

HAALAND ZMIENI BARWY KLUBOWE?

W tym sezonie gwiazdor Borussi Dortmund został trzecim najlepszym strzelcem Bundesligi z 27 trafieniami na koncie, do których dołożył dodatkowo sześć asyst. Ponadto warto wspomnieć, że młody Norweg trafiał do siatki rywali dziesięciokrotnie w ramach meczów Ligi Mistrzów. W dodatku w czterech rozegranych przez niego meczach Pucharu Niemiec zaliczył on 3 trafienia. Nic dziwnego więc, że jego nazwisko będzie przedmiotem wielu spekulacji i pogłosek transferowych. Już teraz mówi się, że 20-latkiem interesują się sami europejscy giganci. Najczęściej wspomina się jednak o jego potencjalnej przeprowadzce do Manchesteru City, Realu Madryt, Bayernu Monachium czy FC Barcelony.

Legalny bukmacher Betfan postanowił stworzyć specjalną ofertę, dzięki której jego użytkownicy mogą obstawiać to gdzie w przyszłym sezonie zagra Norweg. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być pozostanie w Borussi Dortmund, ponieważ na to zdarzenie wystawiony został najniższy kurs wynoszący 1.50. Jeżeli już Haaland miałby zmienić barwy to według bukmachera najbardziej prawdopodobnym nowym klubem dla tego napastnika wydaje się być Manchester City (kurs 3.20). Może to wynikać głównie z faktu, iż aktualnych mistrzów Anglii po sezonie opuści ich najlepszy napastnik Sergio Aguero, przez co Pep Guardiola najprawdopodobniej będzie szukał dla niego zastępstwa. Trzeci najniższy kurs, wynoszący 4.00, wystawiony został na przenosiny norweskiego talentu do zespołu Realu Madryt. W szeregach Królewskich zapowiada się prawdziwa rewolucja i w sprawie potencjalnych wzmocnień tego zespołu najczęściej pojawia się nazwisko Mbappe i właśnie Erlinga Haalanda.

Poza wymienionymi powyżej trzema możliwościami według bukmachera wszystkie pozostałe kluby mają o wiele mniejsze szanse na pozyskanie słynnego napastnika. Na transfer Haalanda do FC Barcelony wystawiony został kurs wynoszący 10.00. Co ciekawe analitycy bukmachera Betfan uważają, że transfer do Chelsea Londyn (kurs 15.00), Manchesteru United (kurs 15.00) czy nawet PSG (kurs 20.00) jest bardziej prawdopodobny niż przenosiny do Bayernu Monachium (kurs 25.00). Wśród potencjalnych następnych kroków 20-letniego Haalanda Betfan widzi szansę na transfer do Arsenalu, Juventusu czy nawet Liverpoolu.

Jeżeli macie swoje przewidywania co do postępu kariery Erlinga Haalanda śmiało możecie je obstawić. W przypadku kiedy nie posiadasz konta na Betfan, możesz zarejestrować się z kodem TYPERVIP i skorzystać z cashback’u wynoszącego aż 600 zł.

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP