Jako, że dzisiejsza oferta sportowa jest bardzo uboga BETFAN przygotował zakład bez ryzyka na gry karciane. Jeśli Twój pierwszy dzisiejszy zakład na gry karciane za dokładnie 15 zł okaże się przegrany to BETFAN zwróci Ci stawkę.

Zakład bez ryzyka

Dzisiaj 1 kwietnia w Prima Aprylis BETFAN przygotował promocję na gry karciane. Pomimo, że data wskazywałaby na co innego to nie żart. Każdy gracz, którego pierwszy zakład  na gry karciane za równo 15 zł okaże się czerwony dostanie zwrot stawki.

Na Betfan są dostępne 3 różne gry karciane, które można obstawiać. Znajdują się tam Poker, Wojna oraz Blackjack. Każda z gier jest prowadzona przez żywego krupiera, a dokładniej krupierkę. Panie wykładają karty na stół, a gracze mogą obstawiać. W przypadku pokera na przykład mamy 6 różnych „rąk”. Pani krupierka wykłada każdej ręce po dwie karty, następnie gracz ma 60 sekund na obstawienie, która ręka zwycięży rozdanie. Można też obstawić jaki układ wygra, czy będzie to para, dwie pary czy może poker królewski. Następnie tak jak w pokerze ujawniane są 3 karty wspólne i ponownie gracz ma minutę na zawieranie zakładów, oczywiście kursy się na bieżąco zmieniają. Jest to fajna odskocznia jeśli czujecie monotonię grania cały czas jednej dyscypliny.

Oczywiście zakłady karciane w głównej mierze polegają na szczęściu dlatego BETFAN oferuję promocję Zakład bez ryzyka żeby każdy mógł sobie przetestować tę ofertę.

 

Żeby skorzystać z promocji należy zagrać kupon SOLO na gry karciane za dokładnie 15 zł. Jeśli twój pierwszy zagrany i rozliczony kupon okaże się przegrany to BETFAN zwróci Ci 15 zł. Promocja trwa 01.04 od godziny 0:00 do 23:59.

 

Odbierz cashback do 600 zł na BETFAN już teraz z kodem TYPERVIP!

Rejestruję się i odbieram cashback